Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

said:
dasaaa seni verelim putinin yanına dolaşın ormanlarda dağlarda

tamam lan..
10gün sonra putin bana glonass'lı ayfon killer rus telefonundan falan da hedaye eder hem..

1 sene sonra tüm dünyayı ve liderleri görmüş olurum

5 sene sonra petrol ile alakalı bi yerin başına getirilirim

10 sene sonra patiyi satın alacak kadar zengileşirim

20 sene sonra çocuuum "devlet başkanı yardımcısı oğlu mevkiiindeyim. türkiyeye 4milyar dolar gaz satıyoruz" diye başlık açar.
Sosyal ağlarda paylaş

dasa daha önce de buna benzer postlar atmıştın...sonra da ben güce tapmayacağım demiştin...inandırıcılığını kaybediyorsun söyliyeyim :D
dasaaa said:

tamam lan..
10gün sonra putin bana glonass'lı ayfon killer rus telefonundan falan da hedaye eder hem..

1 sene sonra tüm dünyayı ve liderleri görmüş olurum

5 sene sonra petrol ile alakalı bi yerin başına getirilirim

10 sene sonra patiyi satın alacak kadar zengileşirim

20 sene sonra çocuuum "devlet başkanı yardımcısı oğlu mevkiiindeyim. türkiyeye 4milyar dolar gaz satıyoruz" diye başlık açar.
Sosyal ağlarda paylaş

bende yarın pazar olduğunu ve sonraki güne finalim olduğunu hatırlayınca birden ve o pazar günümü kütüphane de geçirmek zorunda olduğumu ...off kötü oldum.
dasaaa said:

yar bana bi eğlence medet..

bugünü pazar sanıp panik yaşamam sonrası cumartesi olduğu farkedince rölantiye almam..
Sosyal ağlarda paylaş

5 sene sonra yılın ilk gecesini kendi yatağımda geçirip ilk günüme kendi yatağımda uyanmak baya iyi geldi günlük.

Gece yattığımda sokaktan gelen ambulans sesi, milletin kim bilir ne kadar içip ne hale geldiğini düşündürüyordu. Bugün akşam üstü öğrendim, bizim evin baya yakınında bir tanıdığım o saatlerde bıçaklanmış ve bu sabah hastanede hayatını kaybetmiş :( Ne kadar keyifli başlamıştı bu yıl derken ilk gün bunlar hiç hoş olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

yatak odamda arkadaşım ve sevgilisi uyuyo. odanın kapısı da kitlenmediği zaman açılıp aralanıyo böyle. arkadaşa da söylemeyi unuttum. demin geçerken gördüm açılmış ulan kapatsam bi türlü. kapatmasam uyanınca biz bu kapıyı kapatmıştık açılmış diye düşünürlerse bana da sormaya utanırlarsa... tanrıım nasıl bir gerginlik bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...