Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Aksam is arkadaslarimla hali saha maci yaptim. Senioruma 3 4 defa cok ciddi tackle yapma suretiyle tadını kacirdim. Son saniye goluyle galip bitirince " X Bey hep kaybediyorsunuz diyolardi dogruymus =)" dedim, hiç gülmeden "Deadlinei yarin sabah olan sozlesmeyi bu aksam istiyorum, kolay gelsin" dedi hic gulmeden. FML =/
Sosyal ağlarda paylaş

mühehüğ! <-bu ağlama gibi bişi.

benim saati 22:00 zannetmem ama saatin 02küsur olması..

demek ki kanser olursam hiçbi şekilde kurtulamayacağım. keza ilaç saatlerini tamamen kaydırıyorum..

5gün antibiyotik almam gerekiyordu. 09-21 olarak başladım. sonra bi gün tamamen atladım.. bi ara saatleri iyice kaydırdım.. 13:00-01:00'e kadar çektim kaya kaya.. ve nasılsa bi de yarım gün atladım.. tabii bi ikinci bi tam gün sonrası bi gün içinde 3tablet gibi bişi de olabilir. anımsamıyorum.. ilaç olaylarında hiç yetkin değilim. vitamin bile düzenli kullanamadım bi türlü. bi de ağrı kesici olayları var. evde ağrı kesici yok! ilaç da yok gerçi ama millet ağrı manyağı olduğu için genelde, uzun süreli kalan birileri anında ağrı kesici soruyorlar. "novalgin var mı? bilmem ne var mı?" ben bi novalgin'in adını bilyorum bi de parol. ee. yok.. "kullanmıyor musunuz?" ee hayır.. "bir yeriniz ağırırsa?" genelde ağrımıyor. ağrırsa kas ağrısıysa kamfolin+lasonil+dinlenme ve baş ağrısı ise yüzümü yıkıyorum..

özetle allah kanser etmesin! ilaç kullanmaya ruhsat verseler alamam. kanser olsam 4ay dayanamam. kendimi yanlışlıkla ilaçlarla zehirler ölürüm ya da almayı unutur geberirim bak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

günlük,
en çok askerdeyken aldatılan insanlara üzülüyorum.
çok kötü ya. çok fazla kötü.

hakkaten he. hele antimilitarist bir tipsen yani. ben aldatılsam heralde askerde, ulan karı bari uzakdoğu iş gezisinde aldatsaydın falan derim heralde. o alaturka fettanlık insanı hayattan soğutur. bakkalla falan aldatıyormuş bi de ammaan amman.
Sosyal ağlarda paylaş

Gece yaşamak.

Gündüze göre pek çok avantaj ve dezavantajı olduğu kesin tabii kişiden kişiye değişmekle beraber. Ama ortalıktan insanlar çekilince, o sakinlik ve sessizlikte istediğin gibi hareket etme özgürlüğü, daha doğrusu o sessizliği ve durağanlığı bitek benim bozmam cezbediyor sanırım. Sabah 7 de yatıpta 13:30 gibi kalkmakta hayatı her ne kadar olumsuz etkilesede hoş geliyor bazen.
Bazende kaçırdığım günlere üzülüyorum. Hele ki şu kış günlerinde günlük gülistanlık olan havalarda. ahh ah kaçırdım onları...
Sanırım en büyük sorunu da şu ki evden dışarı çıkma ihtimalinizin minimuma inmesi. Arkadaşlarınız dostlarınız çoktan derin uykudadır. Dışarı çıksanız dahi gidicek ve yapıcak birşey yoktur. Herşeyden önemliside sokaklar tekin değildir.

Ne yapsak vazmıgeçsek bu sevdadan? ya da varmıdır böyle düzenli gece yaşamını sevenlerimiz ? Bi dengeye oturtabilmişlermidir?
Sosyal ağlarda paylaş

Marveloth said:

Mr_Hand said:

günlük. internetten kurabiye tarifi bakan kafama ediim. sorsana abi anneye. ya da kardeşin şef arkadaşına. aptalsalak. sdf

abi aynisi pazar günü benim basima geldi. hangi tarifi kullandin söylesene bi?

valla başta bi havayolu dergisinde gördüm, tarif basitti içeriğini yazarak googledan tekrar buldum sdf.

ingilişçe bi siteydi zaten salla :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...