Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sesu said:

Alttaki 20lik dişimi çektirmeyip apsemle hayatıma devam etseydim şu an daha mutlu olacaktım galiba. Bu ne biçim ağrı abi, kanaması da durmuyor. Saçma sapan bir iş.

tükürm, tükürdükçe kanar.soğuk kompres yap 5 er dakika süre 5 er dakika arayla, hem acıyı azaltır hem şişliği(gömülü çektirmediysen şişmemiştir zaten).çekildikten 48 saat sonra da şişlik varsa sıcak kompres yap
Sosyal ağlarda paylaş

gümlük,

the jedi path kitabım ve jelli mousepadim ve ejderham geldi

gördüğüm en kaliteli basımı olan kitap herhalde kendisi, çokgzel olm! kutusuda süper. the sith path çıksın acele.

http://www.starwars.com/vault/books/jedipath/jedipath_img.jpg

http://www.youtube.com/watch?v=ekaSRH2e5uQ

Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

yazan
"bilmem kaç yaşında internetten 2000küsur para kazanıyor"
okuduğum
"bilmem kaç yaşında integralden 2000küsur para kazanıyor"
hmm

irin said:

İnsanların yalan yanlış bilgileriyle üste çıkmaya çalışması sinirimi bozuyor. üstelik (sayısal) bilim konuşuyoruz arkadaş.doğru bi' tane yani.gerizekalı bi' araştır bari.sözel kafa öf!(no offense)

gün geçmiyor ki kafası tıkır tıkır çalışan bi sayısalcı bir sözelciden yaka silkmesin.. geçen gün bizim yaşımızda adama gök kuşağını anlattım.. hayal edebiliyor musunuz?

bunun üstüne levent üzümcünün ısı 21 derece demesine sahit oldum mesela. ve o da ısrarcıydı.

ki kafamın tıkır tıkır çalıştıgına iddia etmiyorum,zira çok tekliyor bu ara
Sosyal ağlarda paylaş

ortaköy otoparkına araba parkettim bugün. gece sonu bir baktım lastik patlak. ön camda da dudullu-ümraniye şubesi olan lastikçi broşürü var. hani kumpas desek, neden ümraniye. işin içinden çıkamadım.

hayat enteresan ama. lüks bir yerde oturuyorsunuz böyle şuh kahkalar elle yapılan hesap işareti falan. 10 dakka sonra krikoyla araba kaldır lastik tak yağlı yağlı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...