Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ya herkese 4-5 sayfa çeviri verirken bana 12 sayfayı dayamış olmalarına mı yanayım ödev diye
almadığım ders üzerine gelecek on yılın yükselen trendlerini anlatan sevgili makalemin değerlendirmesini yazmak için saatlerdir oturup araştırıyor olmama mı yanayım.
neyse zaten şemsiye meselesi.
şöyle birileri beni sinirlendirse de sevda demirel tokadı geçirsem bir tane ne rahatlarım var ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili gunluk;

Sabahin korunde arabamin ustunde parcalanmis bir sekilde duran karga ile karsilastim. O soku atlattiktan sonra bi arkadasin tavsiyesi ile gittigin berberden ise apaci saci ile ayrildim. Sac kestirmek benim icin cok zor bir husus bir de apaci olunca ustune cok kotu oldu :(. Ilk dersi feda ederek hemen eve yoneldim once kafama surdugu garip waxi arindirmak icin 15 dk ugrastim sonrasinda aldim elime tarak makas makine ne varsa giristim kafaya. Yansimami gordugum yerlerde gozlerimi dolduran bir sacim var su an. Bu kadar kotu degilim lan aslinda derste cok baydim, patiye yazayim dedim yazdikca yaziyorum skintidan. Rahatladigim falanda yok. Buraya yazip oh rahatladim diyen insanlardan suphe ediyorum, ve hawkingin kendi kendine dusunurken mekanik sesiyle mi dusundugunu merak ediyorum. Tsk. Kib.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...