Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük az sonra otobüse binip 350km yol tepecem sabah 9daki yanma teorisi dersine gidecem bi gün kalıp başka bi derse daha girip tekrar 350km yol tepip eve dönecem.Bir sonraki hafta tekrar tekrar tekrar...Kıl dönmem geri döndü günlük yol puanlarım uçak miline çevrilebilseydi japonyaya gidiyordum günlük.günlük senin ben...çok seviyom öpejecm! (içtim biraz...sevişelim mi günlük?)
Sosyal ağlarda paylaş

of çok yorgunum ya
lensler gözüme bıcık bıcık batıyo
yarın sınav 10'daymış, 50 dakka 3 soruymuş, beğenen alsınmış
ama bugünkü grup çalışmasında çok rahatladım, resim çizdiriyolar bize pastellerle. çocuk gibi kihkih
börekçideki siyah kedi çok tatlıydı. siyah olduğu için onu kimse sevmiyo bence, çok sevgiye aç gördüm onu. siyah kedileri sevelim, topluma kazandıralım onları. arada bir yaban mersinli pasta yiyelim, hep çilekli hep çukulatalı olmasın di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

evi temizlemem lazim
biton research paper okumam lazim
proposal'i yeniden yazmam lazim
adam gibi srs software bulmam lazim, yoksa EA ya kalcam yine :/
rational requisitepro niye word ile sorun cikardi ki ya :/ mis gibi program aslinda.
cok doluyum anlayacagin gunluk
Sosyal ağlarda paylaş

Ladytron said:

Dartanian said:

Numaralı lens mi?Eğer öyleyse neden evin içinde lensle oturuyosun?Gözlüğün yok mu?Gözlerin kurumaz mı?Lensin ömrü daha uzun olmaz mı hem daha az kullansan?

İstediğin sorudan başlayabilirsin.

evet.üşendim.var.kurur.aylık lens, istiyosan 1 ay çıkarma.

Ben gayet 45 gün kullanıyorum ya asdsad
Sosyal ağlarda paylaş

arrggh.. vatan'da klavye aldım, bozuk çıktı , 2 hafta sonra para iadesi yaptılar. o parayla gidip görerek alayım bu sefer dedim, internetten olmasın . Gold'dan klavye aldım, o da bozuk çıktı. iade edeli 10 gün olmuştu, gittim bugün sormaya güya tamir ettik temassızlığı giderdik demişler. denedim, daha beter olmuş. Onun da parasını iade ettiler.

tek istediğim notebook klavyesinden ve elimin altındaki işlemci sıcaklığından kurtaracak adam gibi bir klavyeydi.

neyse, bimeks'te coolermaster cooling pad gördüm, indirim yapmışlar bi de. notebookum da yanımdaydı, boyutu, fanların yeri falan hep uyuyordu, teşhir ürününde denedim. kaymıyo falan üstünden çok güzeldi. aldım bi tane, eve geldim.

o da arızalı çıktı, altındaki pabuçlarda dengesizlik var, memur masası gibi altına kağıt sıkıştırmak gerekiyor. gittim, bu sorunlu değiştirir misiniz dedim. yenisini getirdiler, o da aynı. başka bi tane daha açtılar, o da öyle. sadece teşhir ürünü sağlamdı heralde.

rahat bi 100 tane daha var yığmışlar, hepsini açtırıcaktım sağlamı bulmak için. adamlar biz size paranızı iade edelim dediler.

ben bu parayı harcayamıyacak mıyım ya :(

gidip bira falan aliyim bari..
Sosyal ağlarda paylaş

stimpak said:

arrggh.. vatan'da klavye aldım, bozuk çıktı , 2 hafta sonra para iadesi yaptılar. o parayla gidip görerek alayım bu sefer dedim, internetten olmasın . Gold'dan klavye aldım, o da bozuk çıktı. iade edeli 10 gün olmuştu, gittim bugün sormaya güya tamir ettik temassızlığı giderdik demişler. denedim, daha beter olmuş. Onun da parasını iade ettiler.

tek istediğim notebook klavyesinden ve elimin altındaki işlemci sıcaklığından kurtaracak adam gibi bir klavyeydi.

neyse, bimeks'te coolermaster cooling pad gördüm, indirim yapmışlar bi de. notebookum da yanımdaydı, boyutu, fanların yeri falan hep uyuyordu, teşhir ürününde denedim. kaymıyo falan üstünden çok güzeldi. aldım bi tane, eve geldim.

o da arızalı çıktı, altındaki pabuçlarda dengesizlik var, memur masası gibi altına kağıt sıkıştırmak gerekiyor. gittim, bu sorunlu değiştirir misiniz dedim. yenisini getirdiler, o da aynı. başka bi tane daha açtılar, o da öyle. sadece teşhir ürünü sağlamdı heralde.

rahat bi 100 tane daha var yığmışlar, hepsini açtırıcaktım sağlamı bulmak için. adamlar biz size paranızı iade edelim dediler.

ben bu parayı harcayamıyacak mıyım ya :(

gidip bira falan aliyim bari..

sen bi hacışakir sabun al bi kalıp. bitirene kadar onunla yıkan böle. köpürt iice. anca.
sadfsadfhfds
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...