Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

cemss said:

fakin gıriks.

ay kesinlikle.uyuz oldum bugun ,konsolosluğun kapısı da han kapısıymış mubarek gider ayak bi' de omzumdan oluyordum.
'' yer kalmadi küçükhanim.yeteri kader ögrencimis var'' diyen sevimli amca da olmasa yıkıcaktım ben o binayı ya neyse.aklıma sakız ağaçları mastikalar geldi vazgeçtim
Sosyal ağlarda paylaş

2nci günde bitti,bugün yazdığım yazı ki o yazıyı 2 saat içerisinde maloz maloz düşüncelerle yazmıştım nedense bunu alıyoruz yea biz dediler.ama ağırlığımı koydum temize geçirmeyi yapmam dedim!yaptırdım.otorite güzel bişimiş bunu öğrendik bugün.
Sosyal ağlarda paylaş

Nihayet Body Worlds'e gitmiş bulunmaktayım. Ağzım açık gezdim. Bi de beni çok güldüren bi olay oldu. Gidenler bilir; sergide kocaman bir at ve atın üstünde iki tane adam var. Adamların testislerine kadar her şeyleri ortada tabi( atın da). Neyse, tam da atın durduğu yere klima koymuşlar. Klima da atın üstünde oturan adamın testislerine doğru üfürüyo. Koskoca hareketsiz eserde bi tek adamın sol testisi sallanıp duruyodu. Mahvoldum gülmekten. Öyle hadi bye.

İşin kötü tarafı testis zaten incecik bi bağla vücuda bağlı. Koptu kopacak duruma gelmiş sallanmaktan asdfg.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...