Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

aklıma geldi şimdi de..

http://www.sporx.com/digersporlar/aticilik/dunya-sampiyonasinda-altin-madalyaSXHBQ207254SXQ
İzmir'deki ''Trap-Skeet-Double Trap Dünya Kupası Finali'' müsabakalarında, erkekler trap dalında Türkiye'yi temsil eden Oğuzhan Tüzün birinci oldu
144 puan toplayan Oğuzhan Tüzün'ün mutlu sona ulaştığı mücadelede, Türk sporcuyu Rusya'dan Alexey Alipov ve Avusturalya'dan Adam Vella takip etti.

Sosyal ağlarda paylaş

sanirim pasaportumu kaybettim, hic bi yerde bulamiyorum kac gündür.
of hep benim basima gelir zaten böle seyler. cok sinirlendim. :(
simdi isin yoksa git para ver yenisini cikarmakla ugras.

edit: evet official olarak karar verildi ki kaybetmisim. annemin eniste adayina yorumu da '' nil bu, yapar ehehe'' oldu.
gz. aptalligimi kutluyorum 70 milyonun önünde.
Sosyal ağlarda paylaş

sup günlük

gece saat 2 olmuş, yarın okul açılıyor başlayacak 15 haftalık eziyet yine, zerre uyku yok. bu sefer dandik ders de yok nasıl geçecem 7 dersten zaten allah kerim. bitanesi de bitirme projesi ders programında haftada 9 saat görünüyor. ects kredisi 7 kredi. gerisi de bela dersler zaten... şu derslerde uyuma problemime de bi çözüm lazım. dışarda şakır şakır yağmur başladı bu arada... ulan sabahın köründe de kız arkadaşım gelicek zıçıcak uykumun içine pöf. saat 2 evet. estoy muerto este año be günlük.

ha eklemeden geçemicem. iki senedir staj+yazokulu yapmaktan 1 hafta bile tatil yapmışlığım da yok. artık mezuniyete. İNŞALLAH! OJALA!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...