Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

AHAHAHAHA muaheuahauaua
basardim basardim!!
abi simdi sinirden mi gülüyorum yoksa sevincten mi henüz karar veremedim ama sevinctendir sanirim. Off be yani OOOH BE!! -Bu ne celiski sevgili gouda vanil? ajdfjdfdf-

Bir daha ramlerle isim olmasin nolur! amin!
hatta bi daha ramleri cikartip takiyim diyen kafama osursunlar.
pc gül gibiydi aslinda, ben taktim yine=/
hersey mükemmel olmak zorunda degilmis lan, insan elindekilerle yetinmeliymis.bunu bi kez daha anladim.
aceydim gollerimi takileydin ama yine gitme diyeydim..
HUEAAAAH.

yani format atmayi becerdim ama ramleri takmayi becerememisim, ondan sonra olaylar koptu zaten. bi taktim pc göctü.
ayrica artik garantisiz bi bilgisayarim var. o fitne fücur tamircilere kalmadigim icin kendimlen gurur duydum.
of mutlu oldum.
annem de anin gaziyla, nil sen bilgisayar mühendisi ol dedi, bu kadar tirt bi durumdan engin bilgilerimle siyrildigim icin. ahsdffhg cok güldüm. ama düsünmedim degil.

kitlenmiyo. evet kitlenmiyo. ama bi daha kitlenirse, kafama hunimi gecirip tuna nehri boyunca kosarim valla. kicima da gamali hac cizerim, nazilere nispet olsun die tam olur.
ay yeter.
kes.
gittim. had gömdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

günnük günaydın.

keyifli bi sabah yau. bişeylere yetişme kaygısı olmadan mandalar gibi döne döne uyudum :D şimdi de yulaflı ekmeğime yaptığım çift kat tost ve bi kupa earl greyle caz fado vs. eşliğinde internette takılıyorum. bi saat sora da bitirme ödeviyle ilgilenirim oh mis.

bi de vanilin postlara yarıldım günnük.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:
dua edin kitlenmesin o zaman, yoksa valla deliririm. kosmakla kalmaz, yuvarlanirim bidona girip.yuvarlanmakla kalmayip, katliam cikartirim! yasandi bitti saygisizca derler arkamdan.
ben vanilim, yaparim. haydi zipla

bence yuvarlanmak için bidona girmene gerek yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...