Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İsteyene : AION Beta Hesabı !!!!!

KillerLord

Öne çıkan mesajlar

NCsoft will start its digital distribution with Valve. NCsoft announced today that it is bringing all its MMO games to Steam, a leading platform for the distribution and management of PC games with over 20 million users worldwide.

Including City of Heroes, Guild Wars, and Lineage, you already can purchase the latest offerings of NCsoft via Steam. NCsoft will also deliver its highly anticipated MMO, Aion, on the Steam platform when it launches this fall in North America and Europe. Once a player purchases their favorite NCsoft games through Steam, they can then sign in from any PC to play. So get ready your Steam account!

Aion'u steam üzerinden'de satın alabileceğiz
Sosyal ağlarda paylaş

bu yaştan sonra grafik bizim neyimize :D conan'nın ok grafikleri iyi bence oyun releasede fenada çıkmadı ama firma altından kalkamadı ncsoftdan oyun alırken en azından kafanda belirli bir standart var adamlar her daim onu koruyorlar

bence son 2 yıldaki fiyaskolardan sonra oyundan çok firmanın ismi önemli mesela şimdi soe den kim oyun alır
Sosyal ağlarda paylaş

ben severim ncsoft yapimlarini.

city of villains / heroes (oynadim begendim)
auto assault (oynadim begendim oyunu kapadilar :) )
dungeon heroes (oynadim begendim zaten free)
lineage 2 (oynadim begendim ama grindden kustum)
guild wars (oynadim begendim)
tabula rasa (oynadim begendim 10 dakka sonra baydim kapandi oyun)

sonucta aionda guzel olacaktir begenecegimdir ama fantasy olmasi sebebi ile agzim acik kalmayacagimdir :)

gelelim soeye

eq1 (oynadim begendim)
eq2 (oynadim begenemedim ilk cikista)
swg (oynadim begendim bozuluncada oynadim gene begendim)
pirates of the burning sea (betada oynamistim degisikti ama eh iste)
vanguard ( soe devir aldiktan sonra duzeldi deniyor ilk ciktiginda oynamistim feci idi.. ama soe duzeltti deniyor bu oyun icin)
free realms (guzel casual begendim)
matrix online (begenmedim oynadim)

gorunuse gore soe de esasinda fena oyunlar cikarmiyor ama aceleci ve parasal acgozlulugu yuzunden siciyor. vanguardda yaptiklari ornegin guzel gelistirdiler, genelde swg yuzunden kizilir soe ye ama ne bilim o kadar da tiksinilecek firma degil acikcasi. swg simdide guzel bence oynuyorduk caine ile beraber acaip egleniyorduk. millet birbirini gaza getirdi bitirdiler swg yi soeden once.

eq2 de wowdan once cikacam diye cikti , sicti yoksa simdiki hali ile cikabilse idi daha basarili olacakti.

neyse ben cikan firmaya degil oyunu aldiktan sonra kendi cikarima ve keyfime bakiyorum zaten.

aionda bu sefer kesicem seni mighty.
Sosyal ağlarda paylaş

vanguard ( soe devir aldiktan sonra duzeldi deniyor ilk ciktiginda oynamistim feci idi.. ama soe duzeltti deniyor bu oyun icin)

burada ufak bir sorun var soe oyun çıkmadan önce devir aldı bu oyunu ve bitirdi.

kim nederse desin soe nin pve oyunları üzerinde müthiş bir hakimiyeti var ve aslında adamların dev team bence tartışmasız en iyisi eq2 nin mesela o zoneların güzelliği karakterlerin çeşitliliği 50 tane raid zone ile çok iyi bir oyun ama sonny mutlaka birşey yapıyor oyuncuyu dellendirecek

vanguard da en az eq2 kadar güzel bir oyun ama oyunu hazırlayanlar eq1 i hazırlayıp sonra sonny ile kavga edip ayrılan adamlar sonny resmen oyunu aldı ve kendine rakip olmasın diye kapattı.

vanguard şuan iyi bir durumda ama oyuncu yok,insanlar birkere uzaklaştılar geri gelmiyorlar

Kanunicim her gencin hayali beni kesmek hayal kurmaya devam et :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Aion Çin Time-Card Alım Rehberi

Aion Çin serverlarında ilk 5 saat ücretsiz sürenizi kullandıysanız artık Time-Card almanızın zamanı gelmiştir.

Önemli Not: Satın almak için kredi kartınızı internette kullanmanız gerekmekte, bunun için bir Paypal yada Google Checkout accountu almalısınız. Ben paypal tavsiye ediyorum. www.paypal.com sitesinden yönergeleri takip ederek kolayca kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ancak herhangi bir aksaklık durumunda ben sorumluluk almamak için anlatım yapmıyorum

CN-USA Sitesinden Alım:

Bu site komisyon almadan Aion Çin time-card'larını ingilizce olarak satan Shanda ile bağlantılı bir site. Öncelikle sitemize giriyoruz

http://www.cn-usa.com/?cmd=buy&loc=170404&lan=EN

karşımızda satın alma ekranı görmüş olmalıyız. Şimdi sizlere buradaki bölümlerin ne olduğunu ve nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağım.

Game Area: Bu bölüme oynadığımız bölgeyi işaretlememiz gerekiyor. Önemli olan şuki; 2. bölgeyi işaretleyerek aldığınız bir TC sonradan 3. bölgeye geçerseniz orada devredışı kalacaktır. Sadece 2. Bölgede kullanabileceksiniz.

Central
North
South
East 1
East 2
North West

olarak 6 bölge mevcut. Ben North China bölgesinde yani 2. bölgede Azarielde oynuyorum. Siz kendi oynadığınız bölgeyi seçip diğer aşamaya geçiyorsunuz.

Quantity: Öncelikle oyundaki TC sisteminden bahsedeceğim. Örneğin 200 saatlik bir time card satın aldık, bu 200 saat süreyi istersek 2 ayda istersek 2 yılda kullanabiliriz. Herhangi bir ay kısıtlaması yok. Telefona aldığımız kontör gibi çalışmaktadır. Sitede 1-2-3...40-100-200 gibi rakamlar görmüş olmalısınız, bunlar nedir? Bu rakamlar ünitedir. Yani aldığınız 1 ünite 2 saat 5dk eşittir. (125dk) Örneğin 40 ünite 83 saate denk gelmekte buda 1 ayda günde 3.5 saat gibi bir oynama süresine eşit. Birkaç matematiksel işlemle size en uygun ünite miktarını seçip diğer aşamaya geçebilirsiniz. Örnek birkaç ünite:

1 Ünite: 2saat 15dk
20 Ünite: 41saat (1 ayda günde 1.5 saate eşit)
40 Ünite: 83saat (1 ayda günde 3 saate eşit)
100 ünite: 208saat (1 ayda günde 7 saate eşit)
200 Ünite: 416saat (1 ayda günde 14 saate eşit)

Currency: Bu bölümden hangi para birimiyle ödeme yapacağınızı seçiyorsunuz. Dolar olarak kalmasını tavsiye ederim.

SDO Account: En önemli bölümlerden biri, buraya bir önceki rehberde aldığımız Aion Account'umuzu yazıyoruz. Dikkat! oyun içindeki karakterimizin ismini değil, siteye giriş yaptığımız ID'yi buraya giriyoruz.

Memo: Bir sorun çıkması halinde size ulaşabilmeleri için msn adresinizi buraya bırakıyorsunuz.

Please select payment method: Son kısım, buradan hangi yöntemle ödemeyi yapacağınızı seçiyorsunuz. Tavsiye ettiğim PayPal veya Google Checkout. Paypal veya diğerlerinin kullanımını internetten araştırabilirsiniz burada bahsetmek istemiyorum bazı sorunlar çıkmaması için. Örneğin paypal seçtik ve devam ediyoruz.

Şuan bütün kutuları doldurmuş olmanız gerekiyor, hepsini baştan kontrol ettikten sonra alttaki "Prewiev order and Pay" butonuna basıyoruz. Sizden tekrar kontrol etmenizi istiyor, kontrol edip "Pay order" butonuyla devam ediyoruz. Site otomatikman sizi PayPal sitesine yönlendirecektir. Eğer bir paypal account'unuz yoksa www.paypal.com'dan kolayca edinebilirsiniz. Paypal Accountunuzla giriş yaptıktan sonra yönergeleri takip edip işlemi bitirebilirsiniz. Time-Card 5dk içinde hesabınıza yüklenecektir. İyi oyunlar

Aion Çin Kalan TC Süresi Kontrol Etme Rehberi

Time-Card aldıktan sonra ne kadar süreniz kaldığına bakmak için 2 yönteminiz var. Size bu 2 yöntemden bahsedeceğim;

1.Yöntem:

Oyun içinde kontrol edebilirsiniz ancak bu biraz zahmetli olacaktır. İngilizce Patch ile oynuyorsanız bir sebepten dolayı oyun içinde kalan zamanınız yazmıyor. Eğer kullanmıyorsanız karakterinize girdikten hemen sonra soldaki chat ekranında çince olarak "盛大点券余额 = 50" gibi bir yazı çıkacaktır. Buradaki 50 kalan saatinizi gösteriyor. Eğer ingilizce Patch kullanıyorsanız bu yazı çıkmayacaktır. Bunun içinde ingilizce patch yapılmamış bir client'i ayrı biryere yükleyip o şekilde kontrol edebilirsiniz. Kalan zamanınıza bakacağınızda İngilizce Patch olmayan clientten girebilirsiniz.

2.Yöntem:

Account'umuzun kontrol panelinden kontrol edebiliriz. www.sdo.com adresine giriyoruz ve sol taraftan giriş yapıyoruz. Karşımızda alttaki ekran çıkacaktır. Bu kontrol panelinde avatar olan kısmın solundaki bölümden kalan ünite sayınıza bakabilirsiniz.
盛大点券余额:0
可用积分余额:0
Yazan kısımlarda ünite miktarınız yazacaktır.

aiontr sitesinden alıntıdır. eğer toplu halde oynayalım derseniz bende katılırım. Az önce başım kalabalıktı o yüzden az sonra geliyor dedim
Sosyal ağlarda paylaş

oynamistim, ama betayi bitirmeden once birakmistim.. bilmiyorum neden ama oyun ne yazik ki beni sarmadi.. ne kadar lineage 2 i cok sevmis olsamda, ve oyunda ne kadar ona benzesede sanirim bu kadar yil mmorpg oynadiktan sonra wow ve lineage2 tarzi oyunlardan daha farkli, daha degisik bir seyler ariyorum.. bana AION direk lineage 2'e crysis motoru takmislar, birde quest sistemi eklemisler gibi geldi ki quest sistemi de bana kalirsa asiri zayifti.. gorseller disinda oyun beni hic etkilemedi ki, bu yuzden daha beta bitmeden oyunu biraktim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...