Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

baglanmak feci bisey

Marveloth

Öne çıkan mesajlar

Tesekkür ederim tavsiyeler icin.
Durum tamamen platonik. Benimle ilgilenmiyo. Haberi de var durumdan. Sonucta medeni insanlariz zorla güzellik olmaz. Ama sorun benim sevgimin medeni olmamasi.
Onun kusurlarini bulmak,
Mesafe koymak,
Baskasina yönelmek,
Arkadaslarimla ailemle vakit gecirmek,

Aslinda hepsini kendimi kandirmak icin yapicam ancak,

seni sevmiyorsa biri bosuna cabalamamk lazim. Filmlerde oluyo demekki sabreden asik muhabbeti. Hatta diyorum ki,

aramizi bozmaya kadar gidim, laf atim dalga gecim ne bilim.
Bi sekilde sogumaliyim. Hangi yol oldugu umrumda degil, en kisa yoldan olsun istiyorum. Cünkü bu durum hem derslerime hemde sosyal yasantima yansidi bile.

Aklima hep jim carrey'nin bi müddet tanri oldugu film geliyo. Orda bi sahne vardi. Sev beni, Sev beni diye kizi kendine asik etmek icin tanrisal güclerini kullanmaya calisiyodu. Öyle saklabanlik yapmasam da hayal gücüm beterini yapiyo.

Tekrar tesekkürler ilgilendiriginz icin.

dipnot:Cim alerjim oldugunu bildigim halde gittim 3 saat bahcede cimlerin üstünde yattim. Sonra alerjik reaksiyon bütün gün burnum akti hapsirdim, iste de sorun oldu. Ama kafa dagittim.
Sosyal ağlarda paylaş

allah sabır versin.karşılıksız aşk zor iş

her ne söylenirse söylensin.ne kadar tavsiye verilsin.sen ne kadar plan yap.tek çare zaman.o zaman geçiyor.zaman senin ilacın.bi şekilde o zaman onu sana unutturucak.sadece zaman.dayanıcaksın.başka ibşi değil.
Sosyal ağlarda paylaş

benim gibi yap. Yüzüne karşı cık söyle ve böyle birşey olurmu olmazmı sor ona. aramızda birşey olabilirmi gibisinden.

Olmaz derse cekip gidersin kafan daha rahat olur bende aynı sorunu yaşadım asagılarda bi yerde topic. " Aşık oldum cok mutsuzum"

aramazsan görmesen bile aklında kalıyor yine kafandan atmadıgın sürece zor yani.
ama msnde felan varsa engelle, facebookta onunla ilgili şeylere bakma.

kafanı sürekli birşeyler ile meşgul et World of warcraft vs...
sürekli sosyal ortamlara gir yanlız kalmaı.
içki iç ama abartma

Ema ablanın dediklerini tamamen yap : ) bende öyle kurtuldum ( tam kurtulmakta denmezde artık cok daha rahatım. )

Hemen yeni birisini bul illa sevgili degil iyi vakit gecirdigin birisi olabilir.

kolay değil zor olacak senin için ama bu gectikten sonrada aman bu kızmıydı diyeceksin : )
Sosyal ağlarda paylaş

Hoca zaman zaman dersen 3 ay sonra niye hala geçmedi bu aaaakü modunda dolaşır olursun. Heh hele bide habire göreceksen o zaman sadece sana işkence olur. Dediğin gibi zaten olay kendini kandırmak. Beynini başka yöne çekmek, kızın kafanı daha az meşgul etmesini sağlamak. Sen düşündükçe mevzuyu iyice büyütücen çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrica,

Postlarinda vurguladigin sinema filmi ornekleri ve medeni insanlariz tarzi yaklasimin gosteriyor ki Maslow`un Hierarchy of Needs piramidinde belongingness seviyesindesin. yani vasat bir insansin, siradan, averaj.
Kendine ait bir durus sergilemek icin etrafinda gordugun ornekleri taklit etmeye calisiyorsun. Erkekler kizlara asik olurlar, unutmak lazim falan filan gibi.

Tecrube kazandikca (ki bu tecrube yas ile yuksek pozitif korelasyon gosterir) self-esteem levelina yukseleceksin.
O zaman da bu topige bakar eglenirsin.

Simdi gidip biraz daha hayattan nefret et. Buna gercekten ihtiyacin var dostum. Lanet olasi federaller.
Sosyal ağlarda paylaş

@ginaly
güldürdün be abi heh

sesu felsefe yapilicak son konu bu bence. Ismi her neyse derdim acikti. Bu sabah uyandigimda kendimi daha iyi hissediyorum. Dün is yerinden bi kizi solarium a davet ettim. Komik ama etkili bi teklif. Direk onay geldi. Akabinde cafe yemek sinema. Yazdiginiz bütün formülleri deniycem :)

Ama iyiyim bu sabah.
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer başka birini bulabiliyorsan zaten çok çabuk aşarsın.
Platonik ve kız bunu biliyorsa bence bunun tadını da çıkarabilirsin,yani acımasından çok seni böle içten içten yakması onun da ayrı bir güzelliği vardır,bu durumdan kurtulmanın yolu kıza yazmadan muabbet edip aslında gözünde bir şekilde çok büyüttüğünü farketmektir.Her ne kadar klişe olsada aslında sen o kıza değil onun görüntüsündeki senin kafanda oluşturduğun kıza aşıksın,bunu farkettiğin gün kurtulursun,ama en hızlı çözüm başka birini bulmak tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...