Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

başlamaya değer mi?

ekinakis

Öne çıkan mesajlar

scorch said:
Masquerade ile Crom serverindeyiz :D (eet aralıksız yüksek level gankı ile yapamayacağımı anladım aquilonia serverinde level 17de reroll sdfsd)

Beyler yapmayin ben yardimci olmaya çalışırım beraber takılırız benim de lvl 17 alt charim var onu kasariz beraber gank bile yapariz aquilonia ya geri dönün :D
Sosyal ağlarda paylaş

veyr10 said:
scorch said:
Masquerade ile Crom serverindeyiz :D (eet aralıksız yüksek level gankı ile yapamayacağımı anladım aquilonia serverinde level 17de reroll sdfsd)

Beyler yapmayin ben yardimci olmaya çalışırım beraber takılırız benim de lvl 17 alt charim var onu kasariz beraber gank bile yapariz aquilonia ya geri dönün :D

polonyalı bir oyununcunun çıglıkları aklımdan hiç gitmiyor conan valley de globalden lutfen yardım edin 30 lvl olmak istiyorum diye bagırıyordu:) hayırdır derdin ne diye sorudm, adam bi mezarlıga sıkışmış 30 a bir bar kalmış ama o mezarlıkta resskill e baglamışlar cıkamıyormuş sonra guild inden lvl 80 bi eleman yardıma gelmiş ,digerleride 80 lvl arkadaşlarını cagırmışlar sonra bizim polanyalı cagırdıgı 80 level arkadası ile birlikte o mezarlıkta mahsur kalmışlar :)

en son olnalarında crom serverına gectiklerini hatırlıyorum :D

crom serverı deadwing guildine bekleriz:)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bizim serverda Anatolian Hun Empire ve 2 allyimiz Argonuts ve Celestial ile serverin en güçlü oluşumuyuz hatta Allylerimiz arasında da başı biz çekiyoruz. Tek rakibimiz SCUM di o da 2-3 haftadir kalelerimizi almaya çalışıyor alamıyor ezerek malup ediyoruz. Bak yeni bir oluşum isimli topice de yazdim düşük lvlli arkadaşlara yardımcı olmak için bir kampanya başlatmayı düşünüyorum. Maksat herkes zevk alsın res-kill e bağlanmasin diye. Bunun dışında bugüne kadar hiç res-kill yemedim maks 2-3 kez öldüm o olay o adamın tecrübesizliğindendir. Gelirseniz sizlerle sırlarımı paylaşacağım :D
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar ben aoc ilk çıktığında alıp lvl 78 Dt kasıp oyundaki bug coklugu nedeniyle sıkılıp bırakmıstım.. simdi tekrar dönmeyi düşünüyorum takip ediyorum forumları değişiklikler cezbedici geliyor fakat bu beklenen patch ne zaman gelicek daha ne kadar bekleriz acaba? simdiden teşekkürler cevaplar için
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar son 1 aydir falan wow'dan asiri bay geldigi icin daldan dala atliyorum, yaklasik 3-4 oyun denedim ama hicbirinden tam verim alamadim, tekrar aoc denemeyi planliyorum anladigim kadariyla baya bir degismis oyun, kadro vs. duzelmis, bir kac sorum olucak yanit gelirse cok sevinirim..

Ilk olarak soyle soleyim, oyunu ciktigi ilk 15 gun oynadim ve biraktim. O kadar fena baymisti.

1) En sinir eden olay gri haritalardi. Alienware laptop kullaniyorum, ve hatirladigim kadariyla her 30 dk'da bir gri map oluyor ve oyundan dusuyordum, bilmemne bilmemne leak sorunu vardi, bu olay tamamen duzeltildi mi? SLI destegi kullananlar varas performanslariniz ne durumdadir? b)directx 10 destegi tam olarak eklendi mi, yoksa bu kadar ay gectikten sonra hala "test" mi ediliyor?

2) Oyundaki PVE sistemi bana icler acisiydi, PVP asiri dengesizdi -ki bunlari ben 15-20 li levellar icin soyluyorum, hic endgame gormedim- anladigim kadariyla pve sistemi gelistirilmis, raid ve kale savaslari eklenmis bunlar nasil isliyor, haz durumunuz nasildir? Tatmin ediyor mi?

3) Sanirim cok buyuk bir patch geliyormus.. Genel olarak bu patchde neyi degistiriyorlar? Gameplay mi yoksa daha cok content ve config ayarlari mi?

4) Karakter secimiyle ilgili hicbir fikrim yok, ama shield/1h oyun tarzini seviyorum.. En son guardian oynuyordum ama pek memnun degildim ki forumlardan gordugum kadariyla baya guzel nerflenmis arkadaslar. Guardian disinda sadece DT var sanirim shield/1h gameplay, o da benim oynadigim zamanlarda saka otesi bir seylerdi.. Yeni gelen patchde duzeltilicek diyolar, DT'nin oyun tarzi nasildir? Ve eger DT baslasam patch'e kadar bileklerimi keser misim? Hybrid class oynamayi seviyorum her turlu tavisyeye acigim...
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:
arkadaslar son 1 aydir falan wow'dan asiri bay geldigi icin daldan dala atliyorum, yaklasik 3-4 oyun denedim ama hicbirinden tam verim alamadim, tekrar aoc denemeyi planliyorum anladigim kadariyla baya bir degismis oyun, kadro vs. duzelmis, bir kac sorum olucak yanit gelirse cok sevinirim..

Ilk olarak soyle soleyim, oyunu ciktigi ilk 15 gun oynadim ve biraktim. O kadar fena baymisti.

1) En sinir eden olay gri haritalardi. Alienware laptop kullaniyorum, ve hatirladigim kadariyla her 30 dk'da bir gri map oluyor ve oyundan dusuyordum, bilmemne bilmemne leak sorunu vardi, bu olay tamamen duzeltildi mi?

Ben su an trial oynuyorum, senin gibi ilk ciktigi zaman almis 1-2 ay oynamis birakmistim. Yukarida bahsettigin sorun cozumlenmis, minimap ve map gri olmuyor, server'dan dusmuyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

1) En sinir eden olay gri haritalardi. Alienware laptop kullaniyorum, ve hatirladigim kadariyla her 30 dk'da bir gri map oluyor ve oyundan dusuyordum, bilmemne bilmemne leak sorunu vardi, bu olay tamamen duzeltildi mi? SLI destegi kullananlar varas performanslariniz ne durumdadir? b)directx 10 destegi tam olarak eklendi mi, yoksa bu kadar ay gectikten sonra hala "test" mi ediliyor?

2) Oyundaki PVE sistemi bana icler acisiydi, PVP asiri dengesizdi -ki bunlari ben 15-20 li levellar icin soyluyorum, hic endgame gormedim- anladigim kadariyla pve sistemi gelistirilmis, raid ve kale savaslari eklenmis bunlar nasil isliyor, haz durumunuz nasildir? Tatmin ediyor mi?

3) Sanirim cok buyuk bir patch geliyormus.. Genel olarak bu patchde neyi degistiriyorlar? Gameplay mi yoksa daha cok content ve config ayarlari mi?

4) Karakter secimiyle ilgili hicbir fikrim yok, ama shield/1h oyun tarzini seviyorum.. En son guardian oynuyordum ama pek memnun degildim ki forumlardan gordugum kadariyla baya guzel nerflenmis arkadaslar. Guardian disinda sadece DT var sanirim shield/1h gameplay, o da benim oynadigim zamanlarda saka otesi bir seylerdi.. Yeni gelen patchde duzeltilicek diyolar, DT'nin oyun tarzi nasildir? Ve eger DT baslasam patch'e kadar bileklerimi keser misim? Hybrid class oynamayi seviyorum her turlu tavisyeye acigim...

1Gri map kalmadı, eğer xp yüklüysede vistaya geç.Oyun çok daha iyi performansla çalışıyor ozaman.Direct x 10 a geçildi artık.

2Siege vs durumları iyi, yeni 80 level dungeonlar eklemişler.Bende henüz gidemedim ama var anlayacağın. Pve de bug kalmadı. Pvp de dengesizlik gene var ama 1.5 patch le bir çok şey değişecek.

3Bu patch le bir çok şey değişiyor . http://forums-tl.ageofconan.com/showthread.php?t=42444 buradan bak.Çünkü anlatmakla bitmez.

4Soldier class diyorsan 1.5 patch den sonra DT ler iyi olacak . Şuan gene kötü ama 1.5 patch le bütün soldier class lar plate giyebilecek. Plate defence bonuslara verecek. Heavy armor ise dps ye verecek.Böylece hasar vermek isteyen heavy armor , tanklamak isteyen plate giyecek.

Son olarak eğer 50 level yukarsı bir karakterin varsa oyun sana bir kez karakter yaratırken 50 level açma imkanı tanıyacak. Biran evvel aktive edip 50 level kas derim eğer yoksa karakterin. Birde yeni eventler felan gelecek 1. sene kutlamaları.1.5 patch le beraber o ay indirim uygulanacak aylık parada .
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...