Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WOW'u Birakir Misiniz?

DiadanLocke

Öne çıkan mesajlar

cıktıgından beri meretle ugrasıyorum kacmak icin bir iki denemem oldu lotro conan wh falan hepsi yalan oldu : )
en son kararımı verdim oynamadıgım 2 class kaldı mage ve hunter... bir hunter kasıp pvp yapıcam akabinde gelsin swtor !!! wow dan emekli olup swtor da bir crafter olup sakin ama eglenceli bir online hayat planlıyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

valla ulduar o kadar gecikti ki, muhtemelen lich king'i goremeden bırakıcam ben oyunu. bir gün bunu soyleyecegim aklıma gelmezdi ama bu expansiondan baya erken sıkıldım ben. ama bu expansion'ın kotu oldugundan değil tbc'ye nazaran 10 kat daha hardcore takılmamdan kaynaklanıyor muhtemelen. shattrath'ı özledim lan resmen, zamanında en nefret ettigim yerlerden biriydi.

zaten 2 ay sonra okulum bitiyo, yaz tatilimi wow ile hayatta harcayamam. yaz sonunda belki accountu tekrar actırıp son contenti gorurum sonra da satarım accountu. bu bnet accountları ile merge olayı canımı sıktı. wow hesabımı iyi bir paraya satma amacım var. diger oyunlar icin farklı account alıcam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...