Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassin's Creed 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Ubisoft, aksiyon oyunu Assasin's Creed 2'nin tanıtım sitesini yayına hazır hale getirdi. Muhtemelen PC, PS3 ve Xbox 360 için geliştirilen yeni yapımın, Ubisoft'un 2009-2010 mali takvim yılı içerisinde piyasada olması bekleniyor.
http://assassinscreed.uk.ubi.com/assassins-creed-2/teaser/

Ubisoft sonunda Assasin's Creed 2 ile ilgili ilk videoyu yayımladı. Her ne kadar videoda oyundan bir şey göstermese de, ikinci oyunun Da Vinci'nin çağında geçeceğini anlıyoruz.

http://www.youtube.com/watch?v=Jbd1L44TlEE

İnşallah ilk oyun gibi sıkıcı olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen eklemeleri gereken herşeyi biliyorlar ilk oyunun üzerine.

ilk oyun sanki yarım kalmış bi çaba gibi benim için. sürekli aynı şeyi yapmak o kadar sıkıcı ki.

bir kaç güzel ekleme, grafiklerin geliştirilmesi ve mapin büyütülmesi direk bir klasik yapar bu oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyun icin "yenı sistemimizi oyun motorumuzu denemek icin yaptık" demişlerdi ustu kapalı.

bence guzelbir oyunda,daha ocne yaşamadığıız şeyler yaşattı bize.

yaşiyan şehirde gezebilmek olsun, daldan dala catıdan catıya mükemmel akıcılıkla gezek olsun. baya guzel şeylerdi bunlar.

mekanlar zaten cok cok guzeldi, her şehir manzarasında benım dibi düşüyodu.

şimdi acıkları kapatıp canavar gıbı gelirler karşımıza
Sosyal ağlarda paylaş

bıçağın yeri mi değişmiş? işaret parmağı olmuş sanki yüzyillardan sonra gelen değişiklik bu mudur? hehe

heh abi çizimlere baksana adamlar biçağı eklemişler işte da vinci çalişmalarina. yalnız bir çizimde bıçak işaret parmağının yerini almişken (veya tüm parmaklar sağlam bıçak açıyı kapattığından göremiyoruz). diğerin de aynı yerde. nese mühim diil zaten öle aklima takilmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar görevler tekrarlardan da oluşsa, bir süre sonra aynı şehirde gezmek insanı baysa da bence çok güzel bir oyundu.

Birbirinden mimari ve insan anlamında tamamen farklı olan 3 şehir, mimarileri, müthiş senaryosu ve çok basit dövüş ve koşma sistemi beni benden almıştı.

Üstüne ufak eklemeleri geçtim aynı seviyede oyun bile süper olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyun bildigin sand box di
yane adamlar sistemi yapmis ama icerik koymamislardi
simdi dicek ki birileri
nanilmaz grafikler vardi bilmem ne
ama sonucta birbrini tekrarlayan 9 gorev wardi
korkunc kotu bi combat sistemiw ardi
(bloga basili tut biri saldirinca caprigin anda o yone kolu cek ve counter vur)
150 kisinin arasindan cok net cikiyodun
hele bi de throwing knifein warsa 1500 kiside olaibilir

gorevlerde hane bi finesse yoktu yane
ne bilem iste papazi oldurcen gene kilicla
krali oldurcen gene kilicla
bi zehir ne biliyim ok felan yok

insallah ikinci oyunda olur
Sosyal ağlarda paylaş

sadece bizi itekleyen deliler ile sadece bize yapışan dilencileri de unutmayalım... ayrıca oyunun son kısımları bi anda sadece hack and slash'e dönüyordu.. kafile ile gelenleri kesiyoruz falan..

bi assassin'in işi mi bu allasen.. one man army!

çokolay olmaz inşaaalaa

şehirler harikaydı. her yükseğe çıktığımda böle içm gidiyordu şehirlere. bi de şehire hiç at ile giremedik, o da öle bi uktedir..
Sosyal ağlarda paylaş

dilencileri hatirlatmayin ya
ALMSSSSSSS!!!!!!!! ALMSSS FOR THE POOORRR!!!!1
abi tamam ok de yane surekli ayni kadin
her sehirde ayni kadin
onuda gectim hep heeeep ayni enfermasyon gorevleri
belirli bi sure sonra o kadar sikildimki yapmaktan
3 tanesini yapip direk kosuyodum cinayete
yane bisiler katsa eyvallah
oda yok
tiri viri hep
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunun havası, şehirleri, gezinti sistemi falan güzeldi de görevler hakkaten çok tekrarlı ve sıkıcıydı, combat sistemi de Cüneyt Arkın gibiydi. Kimse aynı anda dalmıyor, tek tek yiyoruz ne güzel.

Kime boyun eğmek istiyorsun?!
Geeeğğğğll Burayaaağğğğğğ......

... gibi süper Türkçe diyalogları da unutmayalım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi birakin iyiydi işte oyun. içerik koyarlarsa görevleri çeşitlendirirlerse süper olur (özellikle şehirler arası mekanlar koymuşlar iyi güzelde bişe yok oralari doldursalar questlerle falan). kombat olayına gelince thief serisini saymazsak zaten hep ramboyu canlandiriyoruz ki. bence kombat sistemi iyiydi oyunun mekanikleri ile değil görselliğiyle ilgilenmene izin veriyordu.

bir de oyunun sonundaki olaydan sonra zaten nasil suikastçı demek biraz sakat ?
Sosyal ağlarda paylaş

rpg unsuru ekleseler efsane bir oyun olur, kendi silahımıza karar verebilsek, bir süikasti birden fazla yapma yolu olsa karakterimizin özelliklerine göre vs...
adamlar ilk oyunda ortamı yapabiliceklerini gösterdiler şimdi birde oyunun içeriğini geliştirirlerse gerçekten sürekli hatırlanıcak arada sırada yüklenip oynanıcak bir oyun çıkar ortaya. ama söz konusu konsolada çıkıcak bir oyun olunca nedense yapabildiklerinin en iysini yapmaktan hep kaçınıyorlar nasılsa satıcak güdüsüyle, piyasa eskisi gibi değil çok satması için bir oyunun çok iyi olmasına gerek yok artık malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

pronoit said:
kombat olayına gelince thief serisini saymazsak zaten hep ramboyu canlandiriyoruz ki. bence kombat sistemi iyiydi oyunun mekanikleri ile değil görselliğiyle ilgilenmene izin veriyordu.

rambo olmak zorun deil ki
bak hitmane mesela
en beendigim oyunlardan biridir
hangisinde hatirlamiyorum
sonunda 2 bar cikardi
subtelety ve iste massacre mi ne
ben full cinayet katliamla gidiyodum
ole gizlenme felan sifirdi
ama adamlar gerizekali gibi tek tek saldirmiyordu
30 kisi cokuyodu ustune
burda o yok
ya 30 kisi war etrafimda
sey gorev su hane kadin bi knight mi ne olduruyoduk yane knight baskasi cikiyodu kaskin altindan

orda acik ara 30 kisi wardi
abi blok etmen icin bile 2 kisi ayni anda saldirmiyo
tek tek hep
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...