Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mmo strateji oyunu arıyorum.

EsHqUiYa

Öne çıkan mesajlar

• 3 yıl sonra ...
yukarı yukarı ve ileri!

sene olmuş 2013, bende bir sorayım belki düzgün birşeyler vardır. Haliyle browser felan dert değil. Güzel birşey var mı? turn bazlı fealnda fark etmez. Eğlenceli, kaybedince strese girsem hatta üzülsem bile olur.

Düz mmolardan yaşım geçmiş sanırım. Ciddi ciddi sıkıyorlar. En azından strateji varsa denemek isterim.
Sosyal ağlarda paylaş

star craft cık.. bliz e uyuzum biraz.
Birde açıkcası sürekli sıfırdan kurulma değilde daha başka kafalarda birşeyler bakıyordum. Yoksa bir kaç tane baya güzel oyun var.

Aslında warhammer 40k da baya eğlenceli fakat bu saate oyuncusu pek kalmamıştır. O yüzden böyle mmo kafasında birşeyler bulabilrim belki diye düşündüm.

Browser tabanlı oyunlar iyi hoşta, scriptle farm felan yapıp alıp yürüyorlar.

banner saga factions indiriyorum şimdi.

öneriler için teşekkürler arkadaşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

banner saga factions

ilk izlenim iyi. Yetenekler vs. çoğalıyordur umarım zamanla :P

karakterlerin kalkanlarının durmadığı taraflardan vurmak işe yarıyor sanırım? zırhları görmezden geliyoruz galiba :P. gerçi ilk oyun öğrenirim.

karşı tarafıda taciz var chatde ne güzel :D

şuan oynadığım oyunda koptuk ya.. 4 kez üst üste miss..

7 kez miss den sonra haliyle oyunu kaybettim.
Sosyal ağlarda paylaş

sağı solu farketmiyor. oyunda unite sayısı az ama upgradeleri var işte ordan biraz çeşitlilik çıkıyor.

hani ksıa vadede çog gzel ama uzun vadede bayacaktır.
adam öldürdükçe boruda yıldızlar doluyor, boruyu kullandığında aktif karaktere 1 MP veriyor (sarı yıldız işte) onları felan kullanmayı unutma.
o kadar misslememen lazım,a rcher mı bütünkarakterlerin?
Sosyal ağlarda paylaş

yoo 2 archer varda. Karşıdaki adam bile yuh çekti. Rest et boşuna turn için vakit harcama felan dedi :P. 1 oyunumda oldu öyle birşey.

Birde bunların "deneyimli" olanalrı var. Onlar nedir? Birisini 10puana kiralarken onlar benden 25 istiyordu. 30 upgrade leri zaten. (bunlar upgrade li felanmı geliyor :p)

bu arada önerilere halen açığım. (şu oyunun uzun vadeli ve düzgün birşeyi varsa işime gelir aslında)
Sosyal ağlarda paylaş

age of online dan microsoft desteğini çekmişmi ne olmuş. kalabalık olmayan sunucularda kapanmış gibi birşeyler okumuştum. Birde adamlar açgözlü davranmışlar, ücretsiz versiyonunda bir halt olmaz gibi şeyleri okuyunca hiç araştırmamıştım. Tekrar bi bakayım ama teşekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...