Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müslüm Gürses RockIstanbul'da...

HellHound

Öne çıkan mesajlar

said:
Berk, 19 Mayıs 2004 10:16 tarihinde demiş ki:
demekki 21inde replikas dinleyip kaçıcaz festival ortamından
Abi olur mu öyle şey. Düşünsene ciddi ciddi Müslüm Gürses Rock İstanbulda çıkıp şarkı söylüyor. Sırf bu tecrübeyi yaşayabilmek için bile dinlenir. İlerde torunlarına anlatacak bi hikayen olur :)[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Madem Müslüm Gürses ten girdik konuya, biraz fakir edebiyatı yapalım . .

Bizde değil senin gibi modifiye araba alıcak, kamera alıcak para bile yok ne diyosun sen! Mühendislikte okuyoruz diye burs veriyolar ama yiyecek yemeği zor alıyoruz nereye çarçur edelim.
Varsın babamızın konserini kasede değil gönlümüze kaydedelim, elbet değerini bilen çıkacaktır...[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 19 Mayıs 2004 15:33 tarihinde demiş ki:
hala bilet milet alınabiliyor mu?
eagle'la gelelim izleyelim :D

şşt eagle müslüm hakkında bişi demiştin sen nasıl dı o laf? :)

ne demiştim lan kızlara selam müslüma devammı heheh
ben gelemem abi öss ye giricem malum :)
yoksa anathemayı kaçırırmıyım
Sosyal ağlarda paylaş

muse un yaptigi buyuk serefsizlik bana göre

müslüm gürses konusunda bi se demiyorum

ben hala festivale gitmeyi dusunuyorum cunku anathema var

ama kombine bilet mi alirim yoksa sadece anathema ya mi atlarim o konuda bi sey soyleyemicem cunkü su anki grup sayisi beni hic tatmin etmiyor

zaten anathema ve muse icin gidiyordum simdi muse da yok

bu mudur muse'un seyircisine saygisi???[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

the doors ve nirvana söyliycek adam eheh
bu yaştan sonrada dagıttı adam kendini . hadi teoman a bişi demedikte doors ya hehe [signature][hline]"All those moments will be lost in time, like tears in rain..."
Bish'in akıllara durgunlık vericek görüntüsü !

[Bu mesaj Bıshop tarafından 20 Mayıs 2004 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hürriyette okudum bu sabah koptum akabinde
baba yaaa :-D
red hot , pearl jam , nirvana falan okuyacakmış yarıldım yaaa
:-)
ha bi de hazırlıklarına başlamış yazıodu baba
manyahk biş olcak kesin :-D :p[signature][hline]...bekliyorum kaderin elini sıkmak için.
Kararmayı bekleyen aLaCaKaRaNLıK gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

Müslüm Gürses bu gibi şovlarla karizmasını(!) yerden yere çarpar,böler,toplar vb..[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

İnşallah finalime bütüme bişeye denk gelmez, mutlaka izlemem lazım Müslüm Gürses i rhcp "okurken" :) Gazetede bide Kurt Kobainle yanyana bi resimlerini koymuşlar ehhehe ahuaue hehhe ....[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi aslında sırf gulmek icin gitmeyi dusunur oldum... ama vazgeçtim paramı çarçur edemem :) abi koptum bune ya!

zannetmiyorum, müslüm babayı ancak neil keser... neilin şarkılarını bilmediğim için yazmadım ama grind yaparsa super olur :-P[signature][hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts
Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?
Delirtmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

ema.. konuya tepkin,linklere tıkladıktan sonra artmış gibi görünüyo :)[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

ema sadece sen degilsin bu tepkileri veren

benim için fark etmiyor ama ciddi ciddi dü_ünüyorum bu adamlar kendilerini baltalamaktan nasil bir zevk aliyor diye

festivali hem öss haftasina denk getirip hem de pazartesi gününe sarkitiyorlar ki hala o 3 günü dolduracak grup yok festivalde(2 günü dolduracak grup bile yok)

ama yine de biletler kapis kapis gidiyor[signature][hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...