Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bizi hep kandırdılar

PhysX

Öne çıkan mesajlar

nokia sağlam telefon falan değil bence, durup dururken beyaz ekran verip karıncalanıyor telefonum. sağlamdır dedik ağaca atıp top düşürüyoruz diye efsane uydurduk ama yok yani. hem telefon lan bu ağaca atılır mı ?

nokia kullanıcıları övünecek şey bulamadıklarından sağlamlık yalanı ortaya çıktı. işlevsel telefon yapıcaz diye eşşek kadar telefonlar yapıyorsunuz ondan sonra tank gibi telefon oluyor adı ancak öyle övünebiliyoruz.

en ihtiyacım olduğu zamanda yolda bıraktın beni. çok dertlendim bir telefon kendi kendine nasıl bozulabilir yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

oha bende buna benzer bişey vardı. ilk telefonumdu böyle açıksarı kapalı bi ericsson

hah üstteki mesajı görünce hatırladım gf 768di. ilk annem kullandıydı sonra abim bikaç sene sonra da benim olmuştu böyle =D sonra kardeşim masaya vurunca ekranı karardıydı aylarca ekransız kullandım telefonu mesajlaşma yapamadan sadece arayıp aranarak =(

mesajlaşma dediğim de turkcell'in yarışmamsı şeylerine katılıp duruyodum gereksiz gereksiz kontör gidiyodu küçücüktüm zaten bi babama iyi geceler mesajı attığımda bi de o yarışmalara katıldığımda kontör gidiyo sdfsdgsdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...