Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KFC hakkında.

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

Bir link vardı şu an hatırlamıyorum, tavuklar o şekilde olmasa bile genetik yapıları le oynandığı için belirli bir süre sonra yürüyemeyecek hale geliyorlar, gagaları kesilip sonra ağızlarına bir huni sokulup zorla yem yediriliyor hayvanlara daha çok kilo alsınlar diye. Normal bir tavuğa göre daha çabuk büyüyorlar.

Tavuk yine aynı tavuk ama biz biraz insanlıkdan çıkıyoruz o tavukları kesilecek hale getirinceye kadar. Neyse yiyelim yinede tadı güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

KFC gayet banvitten alıyor, karalama kampanyası bunlar hep.
http://www.kfcturkiye.com/ burda da yazıyo zaten

aşşağıdaki yazı da başka siteden.
said:
KFC’nin en büyük tedarikçilerinden Banvit A.Ş., ülkemizde AB ön ihracat izin numarası almış önemli üretici firmalardan biridir. Banvit A.Ş., KFC Türkiye restoranları için kontrollü ve anlaşmalı çiftliklerinde yetiştirdiği tavukları AB standartlarında tüketime sunmaktadır. Banvit A.Ş. İşletmelerinde, AB ön ihracat prosedürüne uygun olarak, resmi kontrollerde bulunan yetkili veteriner hekimler, her vardiyada görev yapmaktadır. Ayrıca satışa hazırlama aşamasında resmi veteriner hekimlerin sürekli kontrolünde çalışan Banvit A.Ş., her yıl canlı üretim aşamaları ve işletmelerini bağımsız akradite kuruluşlara denetletmektedir. 2000 yılında Kalite ve Gıda Güvenliği, 2003 yılında çevre denetimleri sonucu HACCP, ISO9000, ISO14000 belgeleri alan Banvit A.Ş.’nin ürün ve kalite güvencesi her yıl yapılan denetimlerle devam etmekte ve ürün kalite güvenliği artırılmaktadır. Banvit A.Ş. Genel Müdürü Ömer Görener konu ile ilgili yaptığı açıklamada: “Ürün verdiğimiz firmalar bizzat kendileri ya da bağımsız denetim firmaları kanalıyla düzenli olarak Banvit’i denetlemektedir. KFC de bu kuruluşlar arasında yer almakta ve her yıl bir denetim ve gözetim şirketi kanalıyla Banvit’in tüm aşamalarını denetlemektedir. Her türlü denetim ve kontrole açık bir şirket olan Banvit A.Ş. ayrıca kendi iç kontrollerini de gerçekleştirmektedir. Banvit’in kümes ve işletmeleri görmek isteyen her müşteri ve kuruluşa açıktır.” dedi.

afiyetle yiyiniz (:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...