Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pascal Nouma 'nın sözleşmesi tek taraflı Fesh edildi.

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

tek bisi soylerim bu konuda fenerliyim macida seyrettim yaptigi gercekten ayip bisi idi gereken cezayi verdigi icin besiktas yonetimini kutluyorum..tekme atar bisi demezler kafa aatar bisi demezler cunku mac esnasinda sinirden olacabilecek bisi bunlar cezasi da kırmızı karttır..ama bunun cezasi da budur..ama sunu da biliiyorum besiktas cok serefli bi takim..belki bu olay fb ya da gs de olsa 1-2 gun tv de gosterilir sora unutulabilirdi..ama besiktas boyle bi davranis sergiledigi icin ne kadar serefli bi takim oldugunu butun turkiyeye gosterdi..tebrik ediyorum yonetimi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 24 April 2003 10:39 tarihinde demiş ki:
artık takım tutmuyorum ben. Nouma Beşiktaşa dönerse ben de beşiktaşlı olurum ancak. Yoksa şu an takımsızım.

Bone bence çok saçma birşey bu.
Beşiktaş taraftarı ne futbolcuya nede yönetime aşık olmuştur. Onun için asla gitmemiştir maçlara.
Biz siyah beyaz renklere ve o renklerin üzerindeki armaya aşık olduk. Onun için bağırdık stadlarda pascalı sadece sevmiştik.
Ama yönetim böyle uygun görmüş. İsterse ronaldo suçsuz yere gönderilsin ama beşiktaş her zaman kalır.
Yönetime tepkimizi veririz ama takımımıza desteğimizi sürdürürüz. Orada mücadele eden futbolcu değil. Siyah-beyaz renklerdir.
Hep destek tam destek :)[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 24 April 2003 12:59 tarihinde demiş ki:
lol dava açıyorsa süper

ne diyecek merak ettim şimdi

'elimle biryerimi avuçladım 65 milyon önünde, attılar beni, tazminat isterim

hayır,eğer yönetim alacaklarını wermezse yada usulsüz bi şekilde gönderilmişse,diyecek bi kaç şeyi vardır herhalde ?[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

Yönetim isterse Süper Kupa finali oynattırsın takıma yinede desteklenmez.
Verilen sözler tutulmadı !
Medyanın çok etkisinde kalıyor.
Ve asla taraftarına sahip çıkmıyor.

2 senedir Yeni açık turnikeleri düzeltilmedi o kadar itiraza protesto ve fakslara rağmen. Stat yapılmadı. Bjk radyo ve tv açılmadı illegal açılanlara yardım edilmedi. Derneklere yardım edilmiyor. Mali açıdanda Nihat ın transferi kurtardı onları.
Nihat satılmasaydı Beşiktaş belkide şu sıralar fenerin durumunda olurdu.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/funny_old_game/2969525.stm

Keep your hands where we can see them

heh bbc'nin fun and games bölümünden

yönetime gelince taraftar yönetimi desteklemez yönetim bence artık 0 ama takım desteklenir. zaten çarşı açıklama yaptı takımı destekliyoruz diye.

bu arada bu da nette gördügüm bir karikatür :)
[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 23 April 2003 20:54 tarihinde demiş ki:
benim mesajım raider'a değildiki, arcane'eydi[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

pardon o zaman blaqın bana laf attıgı mesajı quotelamıssın da o yüzden alındım[hline]Nice 100 yıllara Beşiktaş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 24 April 2003 14:50 tarihinde demiş ki:
tek taraflı fesh edildi antlaşması

beşiktaş'ta heralde ordaki tazminat'ı ödemiştir yollarken, onun dışında dava edebiliceği birşey yokki

hayır yönetim henüz alacaklarını wermedi ve vermemeye niyetleri var sanırım,fanatik in sitesinde öyle bir haber okumuştum,ne şekilde kovulursan kovul yaptığın işin parasını almak hakkındır

yada haklı olduğunu düşündüğün bir konuda haksızlığa uğradığını düşünüyorsan hakkını aramak....[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...