Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bir itiraf.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

selam paticik.
bi itirafta bulunucam.

hani mesela forumun ana sayfasında kar yağıyor diyelim yılbaşı zamanı animasyon felan. topic açıyorlar. kar yağıyor diye, paticik.com bölümüne. evet bir gıdım gıcık oluyorum.
e gördük abi yağıyor işte. söylemesen farketmicez mi. FDSF

rahatladım lan.
Sosyal ağlarda paylaş

itiraf ediyorum ODUNUN ÖN DE Gİ DE Nİ YİM.
Aklı olan kız benle çıkmasın.

Kız üşüyorum gel falan der, ben "geldik zaten, içerisi sıcaktır, aa yine ince giyinmişsin cıkcıkcık" derim.

AĞZIMA SUTANZİ.

Kız ben kalkıyorum gidicem der, saat akşam 10, kafası iyi gibi zor duruyor ayakta. Ben bırakayım seni derim, yok yok yok diye ısrar eder, bırakmam. Sonra ertesi günü "sarhoş halinle kızı niye sokağa saldın, evi de izmitin pis yerlerinden birinde, naptın olm" tarzı yakınmalar.

AĞZIMA SUTANZİ.

"Ay çok yağmur yağıyor, *şemsiyeyi çıkartır* off nasıl tutucam şimdi bunu." (Roket kapşonunu takıp "yaa o kadar da yağmıyor aslında" der.

AĞZIMA SUTANZİ.
Beni yontacak kız arıyoruym. Artık çirkin güzel bilmiyorum ne çıkarsa çıkıcam, kendimi yontturucam.

fak.

Sut.

Edit: Hıncımı alamadım kendimden. Valla alamadım o kadar sinirlendim kendime. Resmen iki tane gül gibi kızı kendimden soğuttum arkadaş böyle mallık olur mu. BÖYLE MALLIK OLUR MU ULAN.Ç

Yukarıda bahsettiğim şeyler dışında her şey güzel başlamıştı. Ama çok açık verdim, resmen yazıyor durumuna gelince karşıda hafif bi zafer havası, marşlar falan söylenmeye başladı. Şu anda da bahsettiğim kız muhtemelen roket adam "cepte" zaten şeklinde dolanıyordur.

AĞZINA SADFJKSHADFCŞRCMOMRO3,Ü-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...