Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Dragonutopia said:

Fanboyum varmı?.. var diyen buyursun gelsin..

millet birbirini öldürüyor fener bjk gs die spor bölümünde biz burda hak eden bi diziye baglıysak sana ne..

sevmiyosan nie izliyosun..izlemiyosan niye bu foruma girip bu baslıgı trolluyosun..sevmiyorum gg yazarsın ve gidersin..kastırmazsın..

neyse gg..

adam arıza beyler
diziyi sevmediğimi kim söyledi lol
ayrıca izlemediğimi kim söyledi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:

Fanboyum varmı?.. var diyen buyursun gelsin..

millet birbirini öldürüyor fener bjk gs die spor bölümünde biz burda hak eden bi diziye baglıysak sana ne..

sevmiyosan nie izliyosun..izlemiyosan niye bu foruma girip bu baslıgı trolluyosun..sevmiyorum gg yazarsın ve gidersin..kastırmazsın..

neyse gg..

ahahahaah now u know how i feel :) ama yapıcak bişey yok, troll istemiosan troll attract etmiceksin çünkü successful troll is successful.. malesef
Sosyal ağlarda paylaş

Remus said:

Sari kafa ne guzel dogusuyormus oyle cok asaglamistim bende adami icten ice utandim :)

Hani starklardan baska saplantili adam yok galiba bu arada herkez evil ortamda (imp haric)

o yüzden bu smug face (kralın dediği) adam yetenekli yakışıklı ve asil bi aileden. ben kitap okumadım o yüzden spoiler olmaz ilerde ne olacak bilmiyorum ama içimden geçen çok çok ilerlerde Brandon Stark ın atıyla beraber büyüyüp at üstünden ok kullanmayı öğrenip bi savaş gibi bi şeyde bizim yakışıklı lannisterı okuyla filan öldürmesi

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada

Lady Stark'ın epic sakallı adamı: Shall I gag him m'lady?
Tyrion: Why? Am I starting to make sense?

çok iyidi burası :D Tyrion çok kral adam ya, zaten orda direk atlara koşup kaçabilirdi de Lady Stark'ın hayatını kurtarması nası biri olduğunu gösterdi.

ya şuanda kurtlarla aslanlar birbirlerine girdi girecekler. Ama o şişko kel herifin olayına bakarsak adamların amacı zaten divide and conquer.. birbirlerine girmelerini istiyolarki zaten doth'raki geldiğinde resistance kalmasın.

Bi de sahne sonundaki fight'ta Stark'ın sağ kolu 4 tane guard kesip direk mal gibi NİYE Lannister'a saldırırsın ya.. niye abi.. taş gibi adamsın bırak onu abine bırak etraftaki mal guardları kes onun yerine offf.. çok iyi adamdı ya.. nasıl küfrettim lannistera

bi de o LITTLE FINGER'la lord vrys midir o kellonun information battle'ı baya iyiydi ya ben seni daha sonra gördüm muasdhfoasdf falan çok güzeldi

abi dizi çok çok çok iyi ya

10 yaşındaki oğlunu hala emdiren menopoza girmiş karılar
kıl sevmeyen harbi gay'ler
inanılmaz karakterli olan çok iyi konuşan tipler
flawless swordfight
... need I go on?

Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

Her hafta "süper imba" bölümdü diye gaza getiriyorsunuz, bir merakla oturuyoruz başına, sonra yine aynı terane.

sağ el

Koca sağ el bir hatunu öldürmemek için mi bırakıyor görevi? peh

The Wolf(Eddard) is OF THE NORTH.HE IS STILL A MAN OF HONOR!!!

aynı adam siyahlardan kaçan bi kaçağın hikayesi ne olursa olsun kafasını da gözünü kırpmadan alıyo. ilkelerrrrrrrr
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

Her hafta "süper imba" bölümdü diye gaza getiriyorsunuz, bir merakla oturuyoruz başına, sonra yine aynı terane.

sağ el

ne yani sen olsan ÖLDÜRÜN LAN UMURUMDA MI OLUR derdin? gg
karakterini belli ettin :) sana anca slytherin/lannister yakışır :D
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

sağ el

abi onu meselesi işte, hamile bir kızı öldürmenin onuru nerde? doğmamış bir çocuğun gölgesinden korkmak koca bir krala yakışmaz diye.

hatta kral da atarlanıyor ya onurla ülke yönetilmiyor koçum diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...