Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

lara croft hepinizin bilinçaltına büyük memeyi öyle bi kazımışki bunlara küçük diyorsunuz. =) hep tomb raider ile büyüyen gençlik bunlar. =P yok öyle herkese büyük meme. akp bi 10 yıl daha erken gelseydi bunun tamamını bi kerede algılayamayacaktınız bile. bi sağına bi soluna bakıp anca meme olduğunu anlayacaktınız. =)
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

lara croft hepinizin bilinçaltına büyük memeyi öyle bi kazımışki bunlara küçük diyorsunuz. =) hep tomb raider ile büyüyen gençlik bunlar. =P yok öyle herkese büyük meme. akp bi 10 yıl daha erken gelseydi bunun tamamını bi kerede algılayamayacaktınız bile. bi sağına bi soluna bakıp anca meme olduğunu anlayacaktınız. =)

offf sesli güldüm.Bi tespit bu kadar yerinde olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

9olm kız gayet iyi delimisiniz, heleki o ısrarkar tavırları.

ulan bana böyle veren olsa tahtı kıçıma sokardım.

diziye dönersek

abi biz bile gördük white walkerin mavi gözünü robb nasıl göremedi de söylemedi, o iş biraz garip oldu. merak ediyorum. alıcam kitabida , aldım aslında okumyorum öyle duruyor üşengeçlikten.

Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

diziye dönersek

abi biz bile gördük white walkerin mavi gözünü robb nasıl göremedi de söylemedi, o iş biraz garip oldu. merak ediyorum. alıcam kitabida , aldım aslında okumyorum öyle duruyor üşengeçlikten.

yoo

gördü yahu, hatta lord commander a söyledi ya böle böle diye, o da ne gördüysen ilerde ondan daha çok göreceksin diye

Sosyal ağlarda paylaş

NeoStyle said:

AtlaraFisildayan said:

diziye dönersek

yoo

gördü yahu, hatta lord commander a söyledi ya böle böle diye, o da ne gördüysen ilerde ondan daha çok göreceksin diye

ya gördüde direk söylemedi işte. zaten lord dahil hiçbirisi şimdiye kadar bir white walker yada dokunduğu kişi ile karşılaşmamış ( saldıran hariç) . çok üstü kapalı konuştu bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...