Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Mortis said:

dizi

evet daha hiç combat görmedik düzgün, kareografiler , efektler kapışmalar bakalım bir Spartacus kalitesinde olacak mı, çünkü bazı şeyler dizide böle ucuz diziymiş havası veriyor, özellikle şu Targaryen sahneleri, oynayan adamın tipi saçı falan böyle çok ucuz duruyor. O evlenme sahnesinde mesela hiç böyle ihtişam havası verilmemiş koskoca yüzbinlerce kişilik klan, böyle 10 kişi toplamışlar işte dans ediolar kapışıolar vs. Bilemedim.

bu diziye ucuz demeyin ya ahaha, adamlar diziye özel yemek yapıcak şef bile tutmuşlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Drago'lar başka kıtadalar ve çok ilkeller o yüzden öyle. kral ile stark konuşurkende söylediler denizden bile korkuyorlar ve gemileri yok. yani onların giyimi kuşamı, evleri, kitapta da böyle paspal. oradan dizinin kalitesini çıkartamayız bence. karakterler mekanlar fln çok iyi uyarlanmış bence şimdiye kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

insanının diziden anlayışı ihtişamlı savaş sahnesi olmasın ama artık ya

mis gibi dizi abi.spartacusu spartacus yapan 2 tane kan efekti değildiki.dalaverelerdi.ki spartacusun ilk 2-3 bölümü kalite dipteydi

sıkıcı falan denmesine ragmende gayet güzel 2 bölümdü.

ilk kitabım geldi bugun aksam gelince okicam :)
Sosyal ağlarda paylaş

df said:

Drago'lar başka kıtadalar ve çok ilkeller o yüzden öyle. kral ile stark konuşurkende söylediler denizden bile korkuyorlar ve gemileri yok. yani onların giyimi kuşamı, evleri, kitapta da böyle paspal. oradan dizinin kalitesini çıkartamayız bence. karakterler mekanlar fln çok iyi uyarlanmış bence şimdiye kadar.

yok abi onların giyimi kuşamı değil olay, ilkellikten bahsetmiyorum o normal, targaryen'in tipi, saçı falan, aktör çok dandik geldi özellikle, dediim gibi evlenme sahnesi de böyle drogonun önüne atmışlar 10-15 adamı takılıyor şeklinde.
ilerde görürüz ya bütçesini anlarız belli eder kendini çok efekt gerektiren sahnelerde veya büyük savaşlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

Mortis said:

dizi

evet daha hiç combat görmedik düzgün, kareografiler , efektler kapışmalar bakalım bir Spartacus kalitesinde olacak mı, çünkü bazı şeyler dizide böle ucuz diziymiş havası veriyor, özellikle şu Targaryen sahneleri, oynayan adamın tipi saçı falan böyle çok ucuz duruyor. O evlenme sahnesinde mesela hiç böyle ihtişam havası verilmemiş koskoca yüzbinlerce kişilik klan, böyle 10 kişi toplamışlar işte dans ediolar kapışıolar vs. Bilemedim.

ucuz dizi havası vermiyo yalan söyleme
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bunu da ön sipariş edebilirsiniz bu arada: http://search.barnesandnoble.com/A-Dance-with-Dragons/George-R-R-Martin/e/9780553905656/

eBook versiyonu aldım bile ben, burada da basılı versiyonu: http://search.barnesandnoble.com/A-Dance-with-Dragons/George-R-R-Martin/e/9780553801477/
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Ben o düğünü bir dağın eteğindeki kocaman bir ovada on binlerce kişilik bir orgy tarzında hayat etmiştim. Ergendim ama o zaman, yaş 14-15 daha. Bana da biraz yavan geldi dizide. Ama bütçeyi buralara harcamaktansa ileriye ayırmak daha mantıklı tabii. King's Landing güzel olsun da.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...