Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:

Post kasmış olmak için mi yazıyorsunuz anlamıyorum ama çok boş yazıyorsunuz, desteksiz sallıyorsunuz.

Kim ne sallıyor abi birde onu açıklama zahmetinde bulunsan? Yanlış bilgi varsa düzelt bizde öğrenelim. Ki ben kitabı falan okumadığımı söyledim merakımdan soruyorum gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

ne yazık

zırhların en ince ayrıntısına kadar yapıp onlarca kişiye giydirmişler abi, bunlar mı bütçeden kısıyor yapmayın ya. kitapta yokmuş işte dediklerine göre ondan koymamışlardır savaş şeysi.
diğer kitaplarda varsa koyarlar hayvani bütçe vardı heriflerdi

tanıınmış olarakta sibel kekilli var yetmemi

ilk bölümde ned'in ölceği spoilerini almıştım ben, bekliyordum fakat bu bölüm olcağını tahmin etmedim:(

Sosyal ağlarda paylaş

Jaegerjaquez said:

o değilde

dothrakilerin zırhlılara karşı ne kadar yetersiz kalabilceklerini de gördük aslında herifin silahı zırha takılınca mal gibi kaldı, bakındı adam boş boş ki dandik bi savaşçı gibi durmuyodu.

o adam zırh mırh bakmaz biçerdi bana kalsa ama senaryo napıcan sdfs

Sosyal ağlarda paylaş

EricCantona said:

Amerikada oyuncular arasında ciddi bi ayrım var dizi oyuncusu ve sinema oyuncusu diye, sean bean sinema oyuncusudur,öyle uzun soluklu 50 yıl sürücek bir dizide yer alması beklenemezdi. Bu yüzden böylesi efsane bir role 1 sezon oynayacak bu tarz bi adam bulmaları normal.

amerikada böyle bir ayrım olmakla beraber oyuncuların çoğu British ve tiyatrocudur, ve yetiştikleri ekol amerikayla farklı bu yüzden. evet overseas acting yapıyolar amerikada hollywood filmlerinde oynuyolar ama british için tiyatro/dizi/sinema çoğunlukla içiçedir . Örneğin Colin Farrel'i çok alakasız bi bbc tv dizisinde görebilirsin. Sean Bean de Game of Thrones daki çoğu oyuncu gibi tv ve sinema performansına açık bir tiyatrocudur.
Diyelim ki Sean Bean amerikalı olsun, yine de kariyerinde gerçekleştirdiği TV performansı sinema performansı kadar çoktur. 8 sene süren bi tv projesinde yer almıştır. O yüzden Sean Bean "sinema aktörüdür" demek hata diye düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Joffrey veledi artık nefret ettiğim ultimate karakter olmuştur, tüm hayatına küfrettim ve umarım tyrion dışında tüm lannister'ların kafaları kopar.

ne güzel gülüyodum tyrion'a bu bölüm, hill tribes tripleri fln acaip güzeldi bölüm. sibel meme savaş derken tüm heyecanım boğazıma düğümlendi.

bir de painted dogs nedir ya ahhah

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...