Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

abi simdi denedim ilk önce 4 kg ile aldım barı rahatlıkla kaldırdım,8 kg ile denedim barı sag elimle yukarıya kaldırmakta cok zorlandım ama yaptım,8kg dan sonra denemek istemedim 8-)

zor bi hareket ama asıl is agırlıgı tek elle nasıl desem tek elle dengeyi saglayana kadar.

ya foto koyardım da ev de foto cekecek kimse yok simdi
Sosyal ağlarda paylaş

ee isminde törkiş geçen haraket efsanevi olcak tabi.

O deilde ; Bench press yaparken suicide grip ile mi tutuyorsunuz barı yoksa normal baş parmak kapalı şekildemi.

Ben baş parmak olmadan diğer adıyla suicide grip gibi yapiyorum ama her setimde arkamda hoca eşliğinde basıyorum da gene feci videolar var internette bench press accident falan adı altında. Ama nedense iyi yapılırsa suicide grip öle bar düşmez gibime geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün vücudum isyan bayrağını çekti galiba. Sabahtan beri inanılmaz bir açlık hissediyorum,sadece 1 ara öğün kaçırdım. akşam yemeğini yedim yetmedi bir daha salata k.fasulye vs. yedim hala açım :(
neden olur bu?
dün normal antrenmanın üzerine interval sprint yapmıştım oldukça ağır geçmişti antrenman.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben her türlü barbell hareketinde o şekilde tutuyorum, salondaki antrenör o şekilde öğretmişti baş parmak kasları da dahil olduğu için daha rahat kaldırırsın falan diye öyle alıştım öyle gitti. Hiç bir tehlikesini ve zararını görmedim şu ana kadar. Öbür türlü tutmak (baş parmağıyla barbelli kavrayarak) çok garip ve ters geliyo şimdi düşününce.
Sosyal ağlarda paylaş

Burpee ölüm ya. Dün ağırlık sonrası 25 burpee + 5 pullup'tan oluşan iki tur yaptım. Kısa sürdü ama öldüm ya. İkinci turdaki burpee'lerde 2-3 kere ara vermek zorunda kaldım kısa da olsa.

Kendine güvenen bir de bunu denesin:

http://www.youtube.com/watch?v=ku-eOGXScOQ&feature=related

Bacaklar eritme peynire dönüyor. Ciğerlerin patlayacak gibi olması da ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

no-xplode ve sizeonu kullandığım ilk gün... tek kelime ile süper bi antreman yaptım. Öle böle değil. Omuzlar PATLADI. DUVARDA DELIKLER OLUŞTU, TSHIRTUM FALAN PATLADI sdfsdfsdfds

şaka bi yana belki supplementların psikolojik etkisi veya cidden vücuttaki etkisiyle çok motive bi idman çıkardım güzel oldu..

ve işte way of the bodybuilder ^^ lapa ve haşlama tavuk

http://a.imagehost.org/0585/10052010228.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...