Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

sorularla karşınızdayım

daha fazla gelişmesini istemediğim yerleri laylaylom ağırlıklarla kaldırsam korumuş olur muyum ? bacak için özellikle bu soru, hormonları tetikliyor falan diye yapıyordum ama istemediğim kadar gelişti.

sarfedilen efor açısından da sorduğumu varsayın, çok zorlanınca oluşan etki elbette daha yüksek olacaktır ama 3 set sonrası terletip yine de rahat yaptığım bir hereket de egzersiz sonrası oksijen geyiği açısından iyi etki gösterir mi, asıl derdim bu.

sonracığıma, göğüs kafesim aşırı büyük, yağları da hadi eritiyorum ama tam abdominallerin olduğı kısmın iki yanı boş duruyor gibi, daha yağları yakmadım tam olarak ama ilerde sıkıntı olacak gibi. oblique o kısımlarla mı ilgili yoksa yapacak bir şey yok mu ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ciciler :D

http://img202.imageshack.us/img202/2954/suppp.jpg

ayın 12 sinde basliyorum artık, yazın da ankarada olacagim icin cok bos vaktim olacak bol bol ayarlayabilecegim beslenmemi.

cell tech onceden kullanmıstım fena bi urun degil.

plasmajeti 3 ay sonra kullanıcam, suan kullandıgımda damarlanma yuzunden yaratıga donuyorum. suratımı acaip sıcak filan basıyor. cok etkili bir urun, 1 1,5 senelık bb gecmisiniz yoksa bulasmayınız. ve 21 yas altındaysanız gene bulasmayınız.

simdi artık madem bunlara da para verdım dıye daha hardcore girisicem sanırım, bilmiyorum psikolojik belki ama beni cok etkiliyo supplement olayı hehe.

bir kuru size on ve sp250 bitirdim. cok memnun kaldım. simdi gaspari size on u yenilemis, daha yuksek oranlı ve gramajıda artmış, bakalım nasıl olmuş.

whey
size on
sp250
amino222
animal pak
bcaa
glutamine

+ beslenme.

biliyorum beslenme uzerine bunlari iyi kombine edebilirsem harika olacak, umarım bekledigim gibi gelisebilirim bu supplementler bitene kadar, tahmini 3 ay gibi gider heralde.

bu arada animal pak mis vs eger yurt dısından getirebilecek bir arkadasınız yoksa bulasmayin, 120 tl Turkiye'de, verilmez yani. 28 filan yurt dısında.

biraz uzun yazdım ama, bakın arkadaslar gunde 3 ogun fastfood yiyen, haftada minumum 20 bira civari alkol tuketen birisi olarak spora basladıktan sonra, ve az da olsa duzenli beslenmeye baslayinca vucuttaki degisimi gormek inanılmaz keyifli.

yas farketmez herkese tavsiye ediyorum, ben 27 yasında filan basladım yani dusunun. 17 18 yasında hormanların en yuksek oldugu zamanlarda baslamadıgım icin cok pişmanım mesela, mecburen supplement kullanıyorum. su topige daha cok ragbet gelirse ayrı bolum acabiliriz bu arada, workoutlar beslenme vs herseyi daha iyi konusabiliriz ama zaten bb yapan 10 kisi filanız.
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrı bi bölüm hoş olurdu yeni başlasam bu olaya 153 sayfa güzelde ileride zorlamaya başlar :P ama az kişiyiz tabi orasıda ayrı.Bu arada 21i 1 hafta önce doldurdum whey var şuan kullandığım gerçekten whey kadar kritik olduğunu düşündüğünüz supplement var mı?5. ayım doldu dolacak yani.Yeni ve etkili bir supplement için erken sayılmaz bence kritik bir şey varsa?
Sizce?
Bu arada hocanın verdiği hedefe ulaşmak üzereyim kendi ağırlığım kadar bench press.Yeni bir aşamaya geçicez artık daha çok izole hareket ve parçalamak.Daha parçalayamadım ben çalışmamı:/
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben 17 yaşında başlayıp bir yılda 105 kiloya çıktım 75 kilodan. Sonra eğitim aldığım hocanın motor kazasında ölmesi sonucu biraz moralim bozuldu ve body yi bırakıp basketbola geri başladım. Şimdi 19 'um 3 hafta sonra 20 olcam. Toplam olarak baktığında 1.5 senelik bir geçmişim var. Artık bırakmak yok ama böle devam edip 5 sene sonra olucağım vücud aklıma gelince daha bi hırslanıyorum :D

Bu arada yarın BSN no xplode, Gaspari SizeOn Max performance ve MHP glutamine geliyor. Bide whey'im var. Mis gibi. Daha bi hardcore girişmeye başlicam.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...