Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük,

Dün hastalıktan sonraki 2. antremanımı yaptım. En sevdiğim hareket olarak overhead press'te gerileme var. Hareketi en son yapmamım üstünden 2 hafta geçtiği için normaldir dedim. 5 tekrar squat rekorumu kırdım, o yüzden moralim toparlandı biraz.

Crossfit usülü kipping pullup'ları hala beceremiyorum ama her antremandan sonra 5-10 dakka teknik çalışıyorum. Kipping pullup'ları iyice becerdikten sonra Crossfit Fran workout'ını yapıp kardiyonun dibine vurcam.

http://www.youtube.com/watch?v=hCR6yYTdqK4
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaslar bende cell tech hardcore var yarım kutudan daha az, varmı isteyen?

sanırım bi 15 kullanımlık filan cıkar. belki daha fazla da cikar ama once bi 5 gun yukleme donemi yapıyorsunuz bu supplementte, o yuzden tam bilemiyorum. sizeon kullandıgım icin kaldı oyle ikisini beraber kullanamıyorum.

TR de boru gibi fiyatı var hani denemek isteyen almadan once filan varsa haber versin, yolliyayim kargoyla.

http://www.bodybuilding.com/store/mt/cellhard.html
Sosyal ağlarda paylaş

size on u yeniledi gaspari.

suanki yeni versiyon max perf te

cok daha yuksek miktarda whey pro hydrosylate, leucine carbonidrat ve insulinotropic pterostilbene diye bisi kullanmıslar.

bunun patentini bekliyormus gaspari, kısacası bu madde kaslarin normalden daha hızlı beslenmesini sagliyor. amino asitler olsun diger seyler olsun kemik ve kaslara daha hızlı ve bol miktarda gitmesini sagliyor. HACIM yani.

pre contest ise daha farklı seyler var, adı gibi iste yarısma oncesi definasyona giren sporcular icin daha kuru parcali bir vucut sagliyor.

eger kutlen sana yeterli geliyorsa pre contest kullanabilirsin.
kollarım filan 40 santimi vurmadan pre contest kullanmam ben sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

CrossFit çok çılgın bir şey ya. Sınırlarını zorlamayı seven herkese tavsiye ederim. Tek başına crossfit yapanlar genelde öyle çok geniş ve yapılı olmuyorlar ama yağsız ve fit vücutları oluyor. Güçlü ve kondisyonlu oluyorlar. Crossfit zaten genel kondisyon programı.

Şunu sonuna kadar izleyin derim:

http://www.youtube.com/watch?v=iiO24RhqvNQ
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

size on u yeniledi gaspari.

suanki yeni versiyon max perf te

cok daha yuksek miktarda whey pro hydrosylate, leucine carbonidrat ve insulinotropic pterostilbene diye bisi kullanmıslar.

bunun patentini bekliyormus gaspari, kısacası bu madde kaslarin normalden daha hızlı beslenmesini sagliyor. amino asitler olsun diger seyler olsun kemik ve kaslara daha hızlı ve bol miktarda gitmesini sagliyor. HACIM yani.

pre contest ise daha farklı seyler var, adı gibi iste yarısma oncesi definasyona giren sporcular icin daha kuru parcali bir vucut sagliyor.

eger kutlen sana yeterli geliyorsa pre contest kullanabilirsin.
kollarım filan 40 santimi vurmadan pre contest kullanmam ben sanırım.

kolları 45-50 santim yapmam lazım benimde :D
Sosyal ağlarda paylaş

antrenman programımı şöyle oluşturdum

pzt-çarşamba-cuma
30dk kardiyo
15dk abdominal hareketler
30dk kardiyo

bu kardiyolar en başta jogging,kondisyon kazandıkça önce ilki sonra ikisi birden HIIT şeklinde.

salı-perşembe-cumartesi
2 saat muay thai
HIIT burpee yere yığılana kadar.

pazar off

yağ oranı 25'den 12'ye filan inene kadar böyle.

zaten hedefim %13 daha yağ yakıp o sırada kasları kuvvetlendirmek. 3 ay sonra istanbula döncem ancak o zaman sağlam şekilde crossfit çalışmaya başlarım.

yalnız iki gün üst üste şınav çekemiyorum göğüs kasları çok mu güçsüz acaba? dün maksimum denedim 35 tane çekebildim,bugün kaslar ağrıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...