Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Bugün HIIT ile başladım antremanıma. TABATA yaptım numberten'in önerisi üzerine. Çok başarılı. Çok sevdim. Ben şu şekil yaptım:

Aikido antremanından çıkmıştım zaten o nedenle ısınmayı kısa tuttum 5dk(aikido olmasa bunu 10dk yapacaktım) 9km/h 5.dk bitiminde 20sn 16km/h 10sn 7hm/h şeklinde 8 set yaptım, 3dk 9km/h 2dk 7km/h soğuma yaptım. Bittiğinde farklı bir insandım artık. Hayata başka bir gözle bakıyorum sadfkjhd. Çok aşırı yormadı, hoşuma gitti vücudumun hakkını verdiğimi hissettim. 2 set daha yapabilirdim diye düşünüyorum. Ama yapılmalı mı yapılmamalı mı bilmediğim için şimdi çok zorlamamak adına yapmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

bir soru
3e bölünmüş programım var

göğüs-kanat
arkakol-önkol
omuz-bacak

şeklinde.

yağ oranım falan çok düşük yakmamaya çalışıyorum(1.78 boy, 60 kilo) öyle bir durum var. çıkışlarda karın çalışmak gerçekten illallah dedirten bişey.
karınları ne zaman çalışayım? antreman çıkışında mı yoksa ayrıca bir gün gidip öyle mi çalışayım?
Sosyal ağlarda paylaş

merhabalar

1 yılı aşkın bir süredir spor yapıyorum.son 2 aydır da protein tozu alıyorum.ilk olarak muscletech le başladım.ardından daha bugun yeni olarak gnc den whey protein aldım.(indirime girmişti.681 gram olan kutular 55 e düşmüş )

birde şöyle acaib bi programım var

göğüs-ön kol

bench press
üst göğüs press
dumbell yana açış
butterfly
dips

alternate curl
preacher curl
barfix
concentration curl

sırt-omuz-arka kol

behind head press
dumbell yana açış
tek kol dumbell yana açış
upright row

lat machine öne çekiş
dumbell rowing
lat machine dar tutuş göğse çekiş

alna triceps
triceps push down
close girp press
single arm extension

bunların yanında spor gunleri 300 abdominal machine 300 crunch yapıyorum.

birde bazı günler bacak çalışıyorum.

yeterli bir program gibi gözüksede nedense çok fazla etkisini göremiyorum yaptıklarımın .sebebi ne olabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

1 senedir yapan birisi için programın yeterince izole değil bence.

Ayrıca bazen bacak çalışıyorum demek, keyfi çalışıyorum arada demek oluyor sanırım? Oysa bacak çalışmak üst vücut gelişimi için çok önemli.

Günde 300 mekik yapmak yerine. Ağırlık ile mekik çekmen senin için daha faydalı olur.

Son olarak en önemlisi beslenmen zayıf ise gelişmemen normal.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende paylaşıyım birşeyler. Sıcaklık ve nem arttıkça idmanda ağır girmek daha zor olmaya başladı. Uzun süredir eşofman ile çalışıyordum. Geçen bacak idmanımda şortla çalıştım bacak kaslarım sıcakken çok hoşuma gitti. Define olunca iyi olacak gibi.

Karın programım 3 parçaydı. 2'ye böldüm. Üst abd + oblik, alt abd + adonis diye. 6 haraket ağırlıklı 2 haraket ağırlıksız. Daha az ama daha sert giricem artık.

Burasını da günlük gibi kullanıyoruz şaka maka :D

Kemarlos kargodan haber var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...