Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Osie16 said:

Ya tam on whey alıcakken bb forumlarına bakindim herkes on yerine myo fusion öneriyor ne iş? türkiye forumlarındada millet whey yerine yavaş yavaş fusion tarzı mix proteinlere kaymaya başlamış.
Napsam ben ya :)
Pazartesi sipariş vericem myo mu on mu: /

myofusion müthistir tavsiye ederim. Muzlusu mükemmeldi cikolata aldım simdi o da süpermis. optimum çok yavan geliyor gaspari den sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

razzo said:

meraba ben tam 2 ay once basladim spor salonuna basladigimda kilom 80 idi (boy ise 1.78) yag oranim ise %19.6 idi. Ilk 1.5 ay 25 dk yuruyus (6.0- 6.5 hizlarinda), agirlik (baslangic seviyesinde ve makinalarla), 3x15 olmak uzere 3 farkli mekik turu ve 20 dk bisiklet ile bu 1.5 ayin sonunda yag oranim %14.2 ye dustu. Spor salonundaki olcum aletine gore 4kg yag kaybetmisim 2kg kas kazanmisim. Bu durum beni cok tatmin etti cunku yediklerime de fazlasiyla dikkat ediyordum.

Bunun uzerine yeni programa gectik. Bu program eski programdaki kardio + 3 hareket ve3x20 olmak uzere karin hareketleri+ 2 asamadan olusuyor.(ilk gun 3 er hareket ve 3x10 olmak uzere gogus biceps triceps ikinci gun ise yine ayni sekilde bacak omuz ve sirt) Bu cok uzun bi program degil mi cunku 2-3 saat spor salonunda kalmis oluyorum. Ayrica bu yeni programda bar ile calisiyorum. Bar ile makinalarin bu kadar farkli olabilecegini hic dusunmemistim. Barlar cok daha fazla zorluyor ve makinada yaptigim hareketlerin bar versiyonlarinda 5-10kg az yapmak zorunda kaliyorum. Bunu nasil gelistirebilirim en kisa zamanda? Kendimi gucsuz hissediyorum. Bu durum motivasyonu dusuruyor.Belki bu bahsettigim sorun daha programa alisamamdan ve son 1 haftadir antibiyotik kullanmak zorunda olup sporu aksatmamdandir. Fakat baska bi oneriniz varsa duymak isterim.

Ayrica benim durumumda olan birisine herhangi bir supplement oneriniz var midir? Protein tozu gibi mesela?

Onerilerinize acigim cunku noob um bu konularda

Arkada kalmis help plx
Sosyal ağlarda paylaş

Legenden said:

Legenden said:

[Pure Whey]
http://www.bodybuilding.com/store/opt/whey.html ON Whey
http://www.bodybuilding.com/store/opt/platinum-hydrobuilder.html ON Hydrobuilder

[Mix - Whey,Egg,Soya etc.]
http://www.bodybuilding.com/store/gn/myofusion.html Myofusion
http://www.bodybuilding.com/store/bsn/synth.html Syntha-6

[Zero Carb - Pure Whey]
http://www.bodybuilding.com/store/vpx/cross.html Zero Carb

Son derece kaliteli protein içeren ürünlerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben kalitesinden değil birinin mix birinin whey olmasından dolayı kararsız kaldım, myo mix olsada içinde wheyde barındırıyor gerçi casein egg whey oranları belirtilmediği için tartışılıyor ama.
Tadı falanda o kadar önemli değil önemli olan etkisi :)

Genel olarak bb.com forumlarında myo fusionun ezici bir üstünlüğü var on wheye karşı.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi sadece Fast Acting Protein, diğeri Fast Acting Protein + Slow Acting Protein.

Ben tercihimi Mix'den yana kullanıyorum. Gün içinde sürekli protein sentezi vs vs.

---------------------------------------------------------

Zaten örnek olarak Syntha-6'da yazar maximum 8 saate kadar protein sentezi diye.

Örnek Syntha-6

1. Ultra-Filtered Whey Protein Concentrate (2-3 hour digestion rate)

2. Microfiltered Whey Protein Isolate (2-3 hour digestion rate)

3. Egg Albumen (2-3 hour digestion rate)

4. Milk Protein Concentrate (4-6 hour digestion rate)

5. Calcium Caseinate (6-8 hour digestion rate)

6. Micellar Alpha and Beta-Caseins and Caseinates (6-8 hour digestion rate)
Sosyal ağlarda paylaş

plasmajet 2 kutu kullandım, soyleyebilecegim cok etkili bir urun , AMA bence kullanılmamalı.

agır ürün, fiyat olarakta uygun degil.

ayrıca plasmajet kullanana bazı kişilerde gozdeki kılcal damarların patladıgı gorulmuş, yani.

o yuzden NO urunlerı yeterli olacaktır.

zaten damarlı bi herif oldugumdan plasmajet kullandıgım zamanlarda salondaki insanlar yaratıkmısım gibi bakıorlardı kollarıma, o kadar abarti bir damarlanma yapıyor.

sıcak basıyor, afakanlar basıyor ha garip bi sekilde herkesle gures filan tutmak istiyorsun plasmajet kullanırken.

boyle 120 kilo heriflere naber lan diyip el ense cekmek istiyodum bi ara oyle diyim dsfgsfdg
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

plasmajet 2 kutu kullandım, soyleyebilecegim cok etkili bir urun , AMA bence kullanılmamalı.

agır ürün, fiyat olarakta uygun degil.

ayrıca plasmajet kullanana bazı kişilerde gozdeki kılcal damarların patladıgı gorulmuş, yani.

o yuzden NO urunlerı yeterli olacaktır.

zaten damarlı bi herif oldugumdan plasmajet kullandıgım zamanlarda salondaki insanlar yaratıkmısım gibi bakıorlardı kollarıma, o kadar abarti bir damarlanma yapıyor.

sıcak basıyor, afakanlar basıyor ha garip bi sekilde herkesle gures filan tutmak istiyorsun plasmajet kullanırken.

boyle 120 kilo heriflere naber lan diyip el ense cekmek istiyodum bi ara oyle diyim dsfgsfdg

Valla mı ? Almam lazım merak ettim, bizim burda var 100-150 arası bişiydi hatırlamıyorum bi bakim
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Sensin ibne...

Ingilizcesi degistirmiyor kelimenin cirkinligini.. pffff

u mad? editlemişin bide neyi editledin merak ettim. rage modda bişey mi yazdın acaba sdsgksd

evet fag diyerek hepinize ibne demiştim ARKADAŞLAR PARDON

öm aldım bilgili arkadaştan keep lifting bye.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...