Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Soris gördüğüm kadarıyla komple grain i bırakmışsın. En azından antrenman sonrası ya biraz pilav ye ya da çok karşıysan pilava haşlanmış patates ye.

Et yememen talihsiz olmuş, aldığın protein az malesef. Süt ürünleriyle aran nasıl? Belki ordan telafi edebilirsin. En azından yoğurdu arttır baya.

Senin kısıtlamaların doğrultusunda en fazla bu kadar öneri verdim. Yazdıklarım sadece Soris için geçerli
Sosyal ağlarda paylaş

Maedhros said:

pull up nasıl gelişcek yeaaaaaa diyenlere gelsin
tili aslında özetledi biraz ama isteyen baksın

Şu adam kadar itici bi adam görmedim. At suratlı herif. Ama beginnerlara güçlenmek için öğütler vererek affettirdi tipini

edit: çift mesaj özür
Sosyal ağlarda paylaş

Güzel bir diyet, min{15 dakika epileptik 15 dakike bisiklet 15 dakika yürüme bandı}, ve sonrasında karın haraketleri :)

karın haraketlerindeki setleri 30 saniye arayla yap.

bazı günlerde high intensity interval training yap. {Netten araştır}.

ağlatırsın o yağları ağlatır.
Sosyal ağlarda paylaş

tırmanış göğsü nasıl geliştiriyo?
not: hiç tırmanmadım

ön deltoidler için her türlü military press(veya overhead press, 2 malla bugün onu tartıştım. military presste ayaklar bitişik olcak diyolardı). push press de iyidir.
yan için DB omuz press ağırlıklı lateral raise serpiştirilmiş program
Sosyal ağlarda paylaş

ikinci paragraf sana yönelik diildi zaten. bir önceki sayfadaki tartışmaya yönelikti, karışmış

tırmanırken el, ön kol, biceps(belki bazen triceps), sırt, kanat, merkez bölgesi çalışıyor gibi. tırmandığın duvara göre bacak da çalışıyo olabilir. ama göğüs çalışmıyo

çalışmasa da olur yeterince şey çalıştırıyor zaten. eksik kalanları başka yollarla tamamlarsın
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...