Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Helcaraxe said:

jack3d cok kotu nesini seviyorsun. Satisi yasaklancak zaten yakin bir tarihte. Controlled Labs White Flood cok daha basarili hemde sagliga daha az zararli.

Neyi çok kötü jack3d nin ? İçinde doping maddesi var ama gayet etkili.

superpump250 den çok daha fazla sevdim ben mesala.
Sosyal ağlarda paylaş

Cevaplar için teşekkürler. Hedefimi koydum 4-5 sene içerisinde böyle olmaya çalışacağım. 2 aydır gitmiyordum. Taş devri beslenme tarzına geçtiğim için şimdi enerji değişimimi tamamladım. Bugün mesela deadlift yaptım hiç daha önce yapmamıştım direk 20 kilo başladım. Aman allahım bu kadar zevkli bir hareket olamaz. 10 numara birşey. Squatda denicektim ama boyu 1.80 den fazla olanlara pek önerilmiyormuş o hareket.
Sosyal ağlarda paylaş

Sakatat yerim genelde haftada 1-2 normal et yediğim olur günlük et tüketimim en az yarım kilo. Beyaz et yemem hiç. Bol bol yağ yiyorum. Avakoda olsun zeytinyağı ceviz filan. Beslenmemde sorun yok yani. Antrenman sırasında içtiğim kefiri saymazsak 100% paleo besleniyorum. Bakalım gelişimim inşallah iyi olur o attığım heykeldeki gibi olurum sanırım 4-5 seneye haha
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

ya zaten günlük 150-200 gram protein alıyosan, aldığın kaloride uygunsa gerek yok toza ota boka.

abi mesela gunde 3300 kalori yakarken 200 gram protein iceren 2500 kalorilik bir beslenme programina sahipsin. gene kas yapimi olur mu? 3300-2500 karolilik fark yagdan mi gider yoksa farkli durumlar mi soz konusu olur?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...