Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

barbu'nun mesaji silinmis ancak mirage'in mesajina hitaben;
Öbek öbek kasli olmayan ancak deri altindan gecen hafif bi damar cok hos duruyo bence. Yüzücü ve tenniscilerde görüyorum cogunlukla.

Ilk aklima gelen örnek.

http://2.bp.blogspot.com/__lmn_BO8OhY/SxD90gVddNI/AAAAAAAAAM0/8KTi7zINboY/s1600/Jacob+body.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

o damar olayi birazda genetikle alakalı birşey herkesin vücudundaki damarlar aynı yerden geçmez biraz sağda sola aşağıya doğru değişiktir yani bence öyle, sağ ve sol kola dikkat edersek veya önkola kollarda yağ oranı az olan biri görebilir damarlarin olduğu yerleri hep farklılık gösteriyor simetrik deil
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

edik: yukardaki mesaj editlenince bi anlami kalmamis ama zayif olup vücut gelistirme yapinca omuz/gögüste damar gözükmesiyle ilgili bi soruya cevap yazdim. :o

kızma hemen. saçma soru sordum diye editledim. sizin mesajlar yoktu sanki o zaman daha ondan.

cevaplar için teşekkürler. benim zaten o resimdeki gibi değil ya dediğim. dışarı çıkma yok hiç. sanki böyle elin üstündeki yeşil damarlar gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

demek istedigim damarlar kişiden kişiye göre değişir damarlarin geçiş yeri mesela benim ten rengim çok açık renk olduğu için kabarik deilde renk olarak damarlar belli oluyor sağ koldaki biceps üstünden geçerken diğer koldaki kol ve gögüs arasındaki yan taraftan geçiyor geçiş yeri değişebilir diyorum, yani o istediğin kadar yağ oranı düşürsen o resimdeki gibi damar gözükmeyebilir
Sosyal ağlarda paylaş

C3nK said:

o damar olayi birazda genetikle alakalı birşey herkesin vücudundaki damarlar aynı yerden geçmez biraz sağda sola aşağıya doğru değişiktir yani bence öyle, sağ ve sol kola dikkat edersek veya önkola kollarda yağ oranı az olan biri görebilir damarlarin olduğu yerleri hep farklılık gösteriyor simetrik deil

aynen öyle

doctore'nin damarlar mesela
http://seat42f.com/images/stories/tvshows/Spartacus/doctore_spartacus_blood_and_sand_Peter_Mensah.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Horcrux said:

Arkadaslar bacaktaki yaglari eritmek icin fikir ve tavsiyelerinize cok ihtiyacim var. Simdiden tesekkürler.

tek bir bolgeye gore yag yakimi soz konusu degil, vucut her yerden yag yakiyor o yuzden yapabilecegin tek sey, bacaktaki kas kutlesi arttirmak.

buda bacak programiyla, squat, leg press tarzi haraketleri yapmakla basliyor dsfs
Sosyal ağlarda paylaş

korkma o kadar bacaklari kardio ile sisiremessin istesende zaten, anca esek kadar agir girersen olur o is.

bacak calisarak genel vucut kas kutlesinin artmasina olanak saglarsin cunku bacaklarin kas kutlesi diger kas gruplarindan daha cok (sirt var birde).. bu sekilde buyume hormonu bok pusur uretimini tetikliyorsun falan filan.

yardir kardiyo gorursun sonucunu. ayrica bacak calisirken kaslanmaktan cekiniyorsan hafif agirlik cok tekrar girebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Aclik insana herseyi yedirtiyo. 2 günde bir yaptigim bu antreman ve ardindan 45 dakikalik cardiodan sonra eve gidince o tuzsuz yagsiz ton baligini baklava gibi yiyorum. Üstüne de limon sikinca off misss. Kuru eti de zaten severim ben haslama tavukla aram baya iyi. Bir eksigim meyve sikma makinasi. Cok pahali kaliteli bisi. Taksitle almaya calisicam. Söyle her gün kivi, elma, greyfurt, portakal, limon karisimini icmeyi dört gözle bekliyorum. (tabi bi bardak ölcüsünde :) )
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...