Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

abi kardiyo baya onemli ya.

millet salona geliyo boyle yarma yarma, kol var gogus var sirt var. e hepsinin toplami kadar gobek de var.

e ne anladim ki o vucuttan ben asdf . tamam herkes 6 pack olmayacak da, kas yapmaya ba$lamadan once gobegi eritmeye konsantre olsalar daha ba$arili olabilirler kanimca.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

KHaRoN said:

http://chavezcycling.com/wp-content/uploads/2009/09/joel-chavez-six-pack-abs.jpg
http://chavezcycling.com/about/

2 aydır heryere bisikletle gidip geliyorum, böyle olamadım. yalan dünya herşey yalan.

adam 2 ay degil de 20 yildir biniyo o bisiklete =D
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi kardiyo baya onemli ya.

millet salona geliyo boyle yarma yarma, kol var gogus var sirt var. e hepsinin toplami kadar gobek de var.

e ne anladim ki o vucuttan ben asdf . tamam herkes 6 pack olmayacak da, kas yapmaya ba$lamadan once gobegi eritmeye konsantre olsalar daha ba$arili olabilirler kanimca.

Valla kardiyo yaparak da öyle göbekli gezilebiliyor gayet. Ya da kardiyo yapmadan da kaslı ve göbeksiz olunabiliyor. Yediklerine ve vücut yapına bakıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

barbu said:

yağ oranını en doğru ne şekilde öğrenebiliriz? patile ne şekilde öğreniyor

omron marka ev tipi elektronik tarti al, yag olcerli. visceral fat dahi olcuyo i$te.

ya pek bilgim yok gerçi ama nasıl ölçebilir ki yağ oranını öyle? yani göbekteki yağ ile bacaktaki yada koldaki aynı değil ki?

edit: gayet zayıf biriyken şimdi normal kilolarıma yaklaştım. 181 70 kiloyum şuan. ama demin göbek ölçtüm 88 çıktı. bildiğin ufak da olsa göbeğim var :/ kilo vermeden eritmem lazım acil. bi işi ciddiye alayim ölçümlere bakayim istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Maedhros said:

Aranızda ckd uygulamış varmı Cyclical Ketogenic Diet bi garip hissediorum kendimi normal diyetemi devam etseydim acaba amerikalılar için revize edilmiş hanzo diyetin tekimi ya :D

ketojenik diyetler bence hiç sağlıklı değil. ve yine bence çok gereksiz.

hiç böyle özel olarak diyetimi değiştirmedim eriycem diye, zamanla kas kütlem arttıkça yağ oranım düştü. bu yaza doğru da o son kalıntıları atmak için belki bi carb cycling yaparım o kadar.

ha kardiyomu eksik etmedim arada kaytardığım oldu baya ama, genelde ant. sonralarında bazen 10 bazen 15 bazen 20 dakika koşu, bisiklet yaptım. bazen boş günlerimde hiit yaptım. ama yediklerime her zaman dikkat ediyorum. yağsız tuzsuz yiyorum ama bu da benim yemek yeme tarzım haline geldi zaten 1 seneyi geçti artık çok alıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada kardiyoyu ağırlıktan önce mümkünse başka bi gün tavsiye edio elemanlar salgılanan kortizol hormonu yüzünden kas yapımını baltalıyomuş tam naptığını unuttum şimdi bi bakim
ckd nin olayı mantıklı geliyorda karbonhidratsız spora devam ederek nasıl kaslar kalıyor protein yüksekte olsa glikojensiz kas nasıl iş yapıyo bilmiyorum bu 2 hafta da anlıcam durumu gerçi spordan sonra bi 15 gr dextrose öneriolarda türkiyede nerde bulunur bilmem dextrose yerine önerebiliceginiz bişi varmı
bu arada 2 3 hafta sporsuz geçirdim bu diyetle beraber ağırlıklarım arttı gerçi başlayalı 3 gün oldu alakasız galibada ağırlıklarımda düşüş yok en azından şimdilik :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...