Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Valhalla said:

Ya vanilyalı ürün belki benim midemin vanilyalı şeye alerjisi var :P
Biotech aldım megagainer 4.5kg lik olanlardan.
Trainerada danıştım olur al dedi.

Sabah 7de kahvaltıdan sonra 2-3 ölçek suya döküp tekrar içtim hiçbişi olmadı.
Sanırım ben tek seferde çok fazla karıştırdım (100gram) ve sütle içince şişirdi (bide süt ile karışınca köpüğümsü bişi oluyo ya muzlu süt bile yapsam miğdem bulanıyo benim o köpük gibi şeyden)

1-2 gün kullanıyım bakıyım su ile tekrar böle bişi olursa bırakırım kullanmayı zaten başka bir gainer alırım.

O dediğim 30gr lık proteinde bu (bunun çikolatalısı)
http://www.gnc.com.tr/tr/products.asp?ID=7&CID=9&PID=445&title=QNT%20Protein%20Shake%20Rasberry%20Tetrapak-%20Ahududu bununda tadını hiç beğenmedim

ama şu harika : http://www.gnc.com.tr/tr/products.asp?ID=7&CID=9&PID=407&title=QNT%20Protein%20Shake%20-%20Chocolate%20-500%20ml-53%20g%20protein

Öğünlerimi hesapladım aldığım protein kg. min 2 katını gr cinsinden karşılıyor, bol bol yumurta beyazı,kaşar loru,süt,tavuk göğsü,ton balığı.

abi zaten gainerın üstünde yazanı yapıp içmek imkansız. mesela universal'de 5 ölçeğe 500 ml süt diyor. öyle bir yalan yok yoğurt oluyor o. ben onu 2.5 ölçek içerdim mesela gayet de kilo aldırır enerji verirdi.

suyla içmek daha mantıklı ayrıca.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

Kanuni said:

Animal mstak
Animal pak
Optimum zma
Myofusion

Yeni donem

No xplode da var ama kullanmiyorum.

m stak ve pak, antreman öncesi 19 tane hap yutmak. ANIMAL! :)

bence m stak'i salla.

antrenman oncesi mstak aliyorum aksam pak yatarken zma.

pak sonucta vitamin bok pusur yani hepsini birden almiyorum antrenman oncesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

Valhalla said:

Ya vanilyalı ürün belki benim midemin vanilyalı şeye alerjisi var :P
Biotech aldım megagainer 4.5kg lik olanlardan.
Trainerada danıştım olur al dedi.

Sabah 7de kahvaltıdan sonra 2-3 ölçek suya döküp tekrar içtim hiçbişi olmadı.
Sanırım ben tek seferde çok fazla karıştırdım (100gram) ve sütle içince şişirdi (bide süt ile karışınca köpüğümsü bişi oluyo ya muzlu süt bile yapsam miğdem bulanıyo benim o köpük gibi şeyden)

1-2 gün kullanıyım bakıyım su ile tekrar böle bişi olursa bırakırım kullanmayı zaten başka bir gainer alırım.

O dediğim 30gr lık proteinde bu (bunun çikolatalısı)
http://www.gnc.com.tr/tr/products.asp?ID=7&CID=9&PID=445&title=QNT%20Protein%20Shake%20Rasberry%20Tetrapak-%20Ahududu bununda tadını hiç beğenmedim

ama şu harika : http://www.gnc.com.tr/tr/products.asp?ID=7&CID=9&PID=407&title=QNT%20Protein%20Shake%20-%20Chocolate%20-500%20ml-53%20g%20protein

Öğünlerimi hesapladım aldığım protein kg. min 2 katını gr cinsinden karşılıyor, bol bol yumurta beyazı,kaşar loru,süt,tavuk göğsü,ton balığı.

abi zaten gainerın üstünde yazanı yapıp içmek imkansız. mesela universal'de 5 ölçeğe 500 ml süt diyor. öyle bir yalan yok yoğurt oluyor o. ben onu 2.5 ölçek içerdim mesela gayet de kilo aldırır enerji verirdi.

suyla içmek daha mantıklı ayrıca.

Evet abi farkettim bana 1 miğde dolusu kusmuğa mal oldu :) suyla içiyorum acayip rahat,yemekten sonrada rahatlıkla içebiliyorum şişirmiyor.

2.5-3 ölçek şeklinde bugün 3 öğün aldım,birde akşam yatmadan önce alırım. gramaj olarak önerilen miktarda almış oluyorum bu şekilde sadece 2 değilde 4 öğünde.
Tadınada alışıyorum gibi, bi sıkıntı yok (y)
Sosyal ağlarda paylaş

Yaşına, ne kadar yağ almayı göze aldığına, genetik yapına ve beslenmene göre değişir. Ayda bir kilodan fazla alırsan hızlı kas geliştirebilirsin belki ama yağ da geliyor birlikte. Bir kiloda bile gelir biraz ama rezalet beslenmedikçe rahatsız etmez. 18 yaşının altındaysan aban yemeğe.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...