Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Deadlift için iki elle düz tutuyorsan haltercilerin kullandığı tebeşirlerden kullan. Kavrama açısından dünyalar farkediyor. Ona rağmen kavramada zorluk geçiyorsan asimetrik tutcaksın ya da hook grip kullancaksın.

Asimetrik için sol elin avuç içi sana dönükken, sağ elin avuç içi dışa dönük (ya da tam tersi).

Hook grip için de başparmağını barın arkasına koyup başparmağını da kavrıyorsun. Alışana kadar çok acıyor yalnız. İlk 20-30 kg ile başlayıp, her antremanda 10kg falan arttırmak lazım. Yoksa başparmak incinmiş gibi ağrıyor.

Hook ya da asimetrik kullanınca kayma derdi olmuyor ama kavrama gücünü geliştirmeyi de engellemiş oluyorsun biraz. O yüzden en iyisi tebeşir kullanıp olabildiğince düz tutuş ile çalışmak. Öyle yetemediğin zaman diğerlerine geçersin.

Ön kolu salla ben sadece bel ve bacak çalışcam diyosan strap kullanmanın da bi zararı yok. İşini görüyor sonuçta.

Edik:
Laorx, bel kasları kendini biraz yavaş toparlıyor. İlk seferde yüksek kiloyla başladıysan ve tekrarı çok kaçırdıysan normaldir. Çok yapılan bir hata. 3-4 gün sonra geçer merak etme. (edik2: tabi bu ağrıların ertesi günlerde başladığını farzediyorum. hareketi yaparken belini incittiysen o ayrı)
Sosyal ağlarda paylaş

Toz: http://www.amazon.de/s/ref=nb_sb_noss?__mk_de_DE=%C5M%C5Z%D5%D1&url=search-alias%3Daps&field-keywords=magnesia&x=0&y=0

Toz halinde olmayanları da var. Böyle top şeklinde. Eline sürüyorsun aşağı yukarı aynı etkiyi yapıyor. Etrafı da batırmıyor. Adını unuttum şimdi ama araştırırsan bulursun.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler vereceğim siparişe bi bakar mısınız gümrükte bi haltlar olmasın siparişi vermeden sizlerden bi onay alayım.

Gaspari Nutrition SuperPump250, 800 Grams, Raspberry Lemonade $33.95
Optimum Micronized Creatine Powder, 300 Grams $8.99
Optimum Glutamine 1000 Caps, 120 Capsules $9.49
Optimum ZMA, 90 Capsules $12.99
Universal Animal Pak, 44 Paks $26.98
Altus Nylon Dip Belt, 1-Dip Belt $19.89

Subtotal:
$112.29
Shipping:
$52.41

TOTAL:
$164.70
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Cons said:

daha ucuz galba ama çok nano bi fark var dfbkdfn

Abi hırs yapıp terminatör vücudu ile geri dönüp tren istasyonunda terör 3ü falan çekicek mişsin gibi hissediyorum O_o Arada bir geçiyor ama.. Var mı öyle bişiler? afhajgh

ahahahhaha
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...