Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Perfectionist said:

BSN syntha-6 yavaş emilimli mi yoksa hızlı emilimli bir protein mi? aramaya üşendim şimdi.

Birde böyle stack dizmişsin, glutamine almamışsın büyük eksiklik valla :D Ordaki bazı ekstralardan çok daha öncelikli bir supplement bence.

glutamine var abi Scivation Xtend - Recovery urunu zaten

http://www.bodybuilding.com/store/sv/xtend.html

bide syntha-6 karisik yani hem yavas emilimli hemde hizli whey bir arada.

@ ustteki post : abi acikcasi ben artik turkiyeden hic degmez modundayim yani su yukardaki fotograftaki 7-8 urunu 250 milyondan daha ucuza aliyorum su anda.

ama Turkiyeden alincaksa 2.5 kilosu 140-150 milyondna Optimum almak en mantiklisi.
Sosyal ağlarda paylaş

verte said:

Araştırmış arkadaşlara soruyorum sadece ; Weider premium whey protein ödenilene değermi , önerdiğiniz başka bir protein tozu var mı ? ( 250 ye alıyorum 2.3kg ımı )

Elbette değmez!

Optimum Nutrition whey al. 5 lbs 130TL falan. protein7 den alabilirsin. Geriye kalanlada vitamin, creatine bişeyler bakarsın kendine.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

Perfectionist said:

BSN syntha-6 yavaş emilimli mi yoksa hızlı emilimli bir protein mi? aramaya üşendim şimdi.

Birde böyle stack dizmişsin, glutamine almamışsın büyük eksiklik valla :D Ordaki bazı ekstralardan çok daha öncelikli bir supplement bence.

glutamine var abi Scivation Xtend - Recovery urunu zaten

http://www.bodybuilding.com/store/sv/xtend.html

bide syntha-6 karisik yani hem yavas emilimli hemde hizli whey bir arada.

@ ustteki post : abi acikcasi ben artik turkiyeden hic degmez modundayim yani su yukardaki fotograftaki 7-8 urunu 250 milyondan daha ucuza aliyorum su anda.

ama Turkiyeden alincaksa 2.5 kilosu 140-150 milyondna Optimum almak en mantiklisi.

Bakmadan yazdım işte. Ben onda sadece BCAA falan var diye düşünüyordum. Doğru pre workout supplement ürünlerinin çoğunda glutamine mevcut zaten. Saat 12yi geçtimi kafa duruyor.

Hayvan gibi stack olmuş. Kocaman olursun umarım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Slms,

Bugün salonun birine uğradım böle böle kilo almak we birazda omuz göğüs cıkartıyım istiyorum dedim,nasıl yapıcaz nerden başlicaz falan.
Hoca 3-4 hafta kardioya alıcam seni dedi bnde dedım niye kilo almak istiyorum ben.
Bölesi daha iyi dedi, 30-40 dakka kardiyo sonra ufak ufak kol we göğüs yapıcaz dedi sonra bi beslenme we ağırlık antremanı gerekirse karbonhidrat tozlardan kullanırız dedi.

Şimdi bildiğim kadarıyla bu kardiyo olayı kilo almak için yapılmıy:) we başka bir salon 5 dakika ısınma için bisiklet sonra ağırlık çalışması yapıcaz demişti 1-2 ay önce gittiğimde kararsız kaldım

Bilgilendirirseniz sevinirm.
Sosyal ağlarda paylaş

yemeden alamazsın kilo milo, weight gainer tavsiye ederim. Gerektiği gibi kullanırsan alırsın ama zorlanıcan başlarda, bol bol mide bulantısı. Zorlıcan vücudu.

Hocanın yaptırmak istediği(eğer hamsan) kardio ile vücudu şoka uğratıp metabolizmanın hızlanmasını sağlamak olabilir. Ağırlığa daha iyi tepki verir vücut bu sayede. Dene derim hocanın tavsiyelerini.
Sosyal ağlarda paylaş

Cut stack'i yaptım. Eksiğim/yanlışım varsa söyleyin.

AST Multi Pro 32x
ON Fish Oil
ON BCAA
BSN Syntha-6
Prima Force Max CLA
Lipo6 Black Fat burner

* sp250 veya no-xplode gibi ürünleri almayı düşünüyordum ama lipo6 ile üst üste binince çarpıntıdan ölmek istemem. O yüzden eklemedim.

* Buarada elimde ON Glutamine ve ON Creatine var. Zor günler için fazla fazla almıştım :D
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...