Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

deli gibi kisitli yapmayin yahu, haftada 1 pizza kucuk vs sorun olmaz gibi, an itibari ile off gunum olmasindan dolayi 1 double whooper buyuk menu yaninda mcchicken tarzi burger kind nesnesini hupletmis durumdayim. nefis.

arkadasin birisi off gunlerinde ne isterse yiyor adamda negatif bir etkisini gormedim.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hepsiburada.com/Liste/marcy-mwb-1600-agirlik-calisma-merkezi/ProductDetails.aspx?productId=spormrc1600&categoryId=355457

Bizim bir arkadaş bundan almak istiyor. Amacı genel olarak fit olmak, işte göbek erisin, kollar felan omuzlar bir kaç cm alsın amacında. Vücüdu bir şekle sokayım diyor. Nasıl sizce ? Salonda gerçi kapısının önünde.

Salon mu bu alet mi ? Salon daha ucuz vs yada bu kendini işte salona göre şu kadar sürede amorti etmesi gibi ekonomik kaygıları bir kenara bırakın.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

deli gibi kisitli yapmayin yahu, haftada 1 pizza kucuk vs sorun olmaz gibi, an itibari ile off gunum olmasindan dolayi 1 double whooper buyuk menu yaninda mcchicken tarzi burger kind nesnesini hupletmis durumdayim. nefis.

arkadasin birisi off gunlerinde ne isterse yiyor adamda negatif bir etkisini gormedim.

iphone 4 ü kaptırmamakta çok başarılısın dfsklvmdflbkm
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

http://www.hepsiburada.com/Liste/marcy-mwb-1600-agirlik-calisma-merkezi/ProductDetails.aspx?productId=spormrc1600&categoryId=355457

Bizim bir arkadaş bundan almak istiyor. Amacı genel olarak fit olmak, işte göbek erisin, kollar felan omuzlar bir kaç cm alsın amacında. Vücüdu bir şekle sokayım diyor. Nasıl sizce ? Salonda gerçi kapısının önünde.

Salon mu bu alet mi ? Salon daha ucuz vs yada bu kendini işte salona göre şu kadar sürede amorti etmesi gibi ekonomik kaygıları bir kenara bırakın.

Salon tabiki
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

Kanuni said:

iphone 4 ü kaptırmamakta çok başarılısın dfsklvmdflbkm

ahahahhahahaaa ulen :D
Sosyal ağlarda paylaş

@Mirage
ulan miraJ senin yüzünden cottage cheese bi halt sanıyordum. kaç tane aldım tahmin edemezsin. yerken resmen işkence çekiyorum. rezalet, iğrenç.. lor bunun yanında risotto gibi bişi yani... harbi çok kötü ve protein oranı da rezalet lora göre. 100 gr da 12gr. neyse... avusturya cottage'ı almanya'dakinin aynısıdır diye düşünüyorum...

önümüzdeki hafta 1 gün orçun'un salonda çalışcam bakalım nasıl bişimiş orçunun mekan :)

1 kere çalışmayla %200 muscle mass yapmayı planlıyorum.

evet.. hayvanım.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de olay 100 gramında hangisinde daha fazla protein olduğu değil, protein/carb oranı. Peynirdeki carb laktoz oluyor çünkü, pek de faydalı bir şey değil. Cottage cheese'de nerdeyse 0 carb. Tamamen yağsız olanları da var isteyene. Saf protein yani.

Edik: Protein az geliyorsa daha fazla yersin. Aynı miktar proteini aldığın porsiyonlardaki besin değerlerini karşılaştırcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

3 aydan fazla dayanamıyorum vücut gelistirmeye

eskiden 1 aydi
2 aya cıkardım
gecen kış rekorum 3 ay

piskolojikmanda bıkıyorum
2. ayda 132kg bençte 5x6 yaparken
3. ayda 60 kiloyla yapamaz hale geliyorum
nedir bunun sebebi.

tek basıma gidiyorum hep salona bunun etkisi varmıdır
-daesu
Sosyal ağlarda paylaş

Geyik yaptım zaten de, 130 kiloyla bench yapan adamın ertesi ay 60 kilo yapması pek mümkün değil gibi geldi bana, bir çeşit sakatlık olmadıysa tabi. Benim iki üç ay hiç bench yapmadığım zamanlar oldu. Yine şınav, dips vb ile göğüs çalışıyordum tabi. O kadar aradan sonra bile aynı kiloyu kaldırabilmiştim, hatta 2,5 kilo fazla yapmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...