Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

O zaman omuz kasların yeterince gelişene kadar chest dip sırasında fazla aşağı inme bence. Paralelin altına inmeye zaten pek gerek yok deniyor. Sen biraz paralel üstünde de kalabilirsin eklemleri zorlamamak için. Paralel dediğim üst kolun yere paralelliği. Üst kol ile ön kol arasındaki açı 90 derecenin altına inmesin. Hatta eklem sorunlarından dolayı 90 dereceyi de zorlama bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

19.30--21.00 arası antreman yapıyorum, genel hareketler, kelebek, mekik vs. sonra çok acıkıyorum, zaten 5'te yemek yemiş oluyorum ama dayanamayıp yine yiyorum.

Kilo vermeye çalışmıyorum, kaslanmaya çalışıyorum. Bu durumda ne yapmalıyım. Ekmeksiz 1 tabak barbunya yedim demin misal.

Light ton balığı yiyebilirsin. Kalori az, yağ az (içindekini de süzüyorum ben, besin değeri tablosunda içindekini dahil etmiyorlar galiba) protein tavan, tadı da iyi, muhteşem birşey. Gece akıcınca hiç çekinmeden yenebilir.

Tavuk göğüsü de yiyebilirsin o da protein fazla yiyeceklerden. Balığa göre daha da iyi doyurur bu.

Ya da - ben hiç kullanmadığım için birşey tavsiye edemem ama - supplementlar falan doyuruyorsa onunda bir zararı olmaz heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...