Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Yok ya aynen senin dediğin gibi katılıyorum da.. Şimdi ben vücuduma baktığım zaman şurası söyle daha iyi olsun burası böyle daha iyi olsun diyorum. Yani hacim almak değil ama mesela, kastaki eksikler zor gelişen yerler var. Göğüs içleri, bicepslerin adam gibi dolması, vs. vs.. gibi.

Şimdi ağırlık arttırmayı bırakırsam daha şişmiyim diye yarım kalacak. Hem ağırlık arttırmadan da ne zevki var ya :S
Sosyal ağlarda paylaş

Kemarlos said:

Yok ya aynen senin dediğin gibi katılıyorum da.. Şimdi ben vücuduma baktığım zaman şurası söyle daha iyi olsun burası böyle daha iyi olsun diyorum. Yani hacim almak değil ama mesela, kastaki eksikler zor gelişen yerler var. Göğüs içleri, bicepslerin adam gibi dolması, vs. vs.. gibi.

Şimdi ağırlık arttırmayı bırakırsam daha şişmiyim diye yarım kalacak. Hem ağırlık arttırmadan da ne zevki var ya :S

boşver sen devam et. Kilo almak zor olanı, hani kası küçültmek daha kolay kazanmaktan o yüzden çok gelişirsen biraz incelmeye yönelik antremana girersin olur biter.

@Anelor ;

2 metre olduğun zaman 45 santim falanda anca kolun hak ettiği gibi gözükür ki 50 santim de fena durmaz eğer yapın sağlamsa.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de sevmiyorum abi öyle cep herkülü durumlarını. derdim eksikleri tamamlamak, bi de böyle rolantiye çekilmek istemiyorum :S kiloları arttırmayı bırakmak, sabit kilolarla devam etmek falan zevki nerde bu işin of! boyum şöyle 1.90 falan olsaydı yıllarca gönül rahatlığıyla devam etseydim.
Sosyal ağlarda paylaş

Buzx said:

Gg den 35liraya 90tablet opti-men aldım mutluyum.

Yannız farkettim ki serving size 3 tablet miş. Kullanan varmı? Normal insan olarak 1 tane alsam azmı gelir acaba.

Opti-men

ahah ben de 40 liraya adım geçen bir adam vardı 1 liradan bid açan onun opti-men'i satın aldın sanırım. Bir öncekini ben almıştım.

Opti-men'i 2 tane alıyorum günde. Süper multi-vitamin olarak kullanıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet abi o adam heralde 1liradan açmıştı.
Aynı adam da nitrofull whey var 4,5kg 5 saati kaldı 60lira
Fiyat cok uygun ama biraz araştırdım ürün çok dandikmiş galiba. kararsız kaldım alsammı almasammı.

http://urun.gittigidiyor.com/NITROFULL-WHEY-PROTEIN-4-5-KG-VANILYA-AROMALI_W0QQidZZ28132439
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...