Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Zegna said:

Perfectionist said:

Bende genelde 2 tam scoop koyuyorum. 40gr protein. Temiz :)

bildigim vucut 40grami alamiyor tek seferde. o yuzden max 30 32 gram filan oneriyolar tek servingte

30-50gr arası deniyor. Bir kesinlik yok açıkçası. Makaleden makaleye değişiyor. Farklı araştırmalarda farklı şeyler savunuyorlar benimde kafam karıştı.

Tavsiye edilen 30gr aslında. Ama kime göre şimdi? 160cm boyunda 60kg bi adam 30gr alıyor diyelim, ben 195cm 110kg'yim. Aynı oranda almam mantıklı mı? Bana mantıksız geldi o yüzden 30gr alacağıma 40gr alıyorum. Zaten bol su içiyorum fazlasını atarım artık. Eksik almaktan iyidir diye düşünüyorum. Yoksa farkındayım fazladan aldığımın. :)

Helcaraxe said:

Perfectionist said:

Şu başlıktada sp250 kullanmayan birtek benim herhalde. :D Tamam lan alıcam, söz. :D

sp250, no-xplode falan denemediysen 1 kere dene abi çok seviceksin :D

Deniycem bakalım, hiç kullanmadım şuana kadar NOX tarzı ürünleri. sp250'i bu kadar övüyorsunuz özeniyorum her defasında :)
Sosyal ağlarda paylaş

@ perfectionist

açıkcası ben sp250 kullanmadım. Önceleri bir ara nanox9 kullanmıştım muscle tech'in ama ozamanlar şuanki kadar yaptığım spor kadar motive değildim ama şimdi no-xplode kullanıyorum ve etkisini beğendim.

Sp 250 yi de önümüzdeki sezon denemeyi düşünüyorum. 1 ay ara vermek gerekiyor. Bi kutu bittikten sonra işte no-xplode da herhalde ağustos gibi falan biter. bende Sp250 ye başlarım.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi biraz türkçe şekilde bana yardım pls gfdghfd.

180 boy 75-76 kiloyum. daha önce ucundan bile bulaşmadım ama şöyle geçen bi baktım baya bi yağlanmış vücut. özellikle karın bölgesi tabiki.

spor salonu arıyorum, finallerden sonra başlayacağım büyük ihtimalle.

benim yapacağım olay ne şimdi? daha fazla kilo almak ya da vermek gibi bir derdim yok. yazdığım gibi yağ yakıp vücudu fit hala sokmak. bunun için sporun yanında nasıl bir beslenme takip edicem? yağ yakarak aynı kiloyu nasıl koruyup vücudu şekillendircem. ve haftada 1'er saatten 3 gün nasıl olur?

bired pitin fayt kılabdaki hali olsam yeter yani ghufsdgkjsd.
Sosyal ağlarda paylaş

kilo almadan öle vücut yapmak zor hatta imkansız. Kasların normalde zaten yağlardan daha ağır olmasından dolayı, eğer o şekilde kaslanmak istiyorsan her şekilde şuanki kilondan daha fazla geliceğin kesin.

Haftada 4 gün ağırlık çalışmak zaten yeterli.

Program konusunda spor salonuna gidersen ordaki hocalar yardımcı olur zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

Cons said:

2 serving jack3d 1 serving sp250 birleştirip muhteşem bir göğüs günü çıkardım çok mutluyum dfobmln

çüş naptın olm 2side Nitric Oxide deilmi zararlı olur lan öle, deli mi sevdi ?

kutuda son kalmıştı bitiriyim dedim dfbklmşöndfb

dar bi tişört vardı üstümde en son omuzumdaki damarlar tişörtün üstünden çıkıyodu
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...