Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut geliştirme ile ilgili

Dennis

Öne çıkan mesajlar

Sevgili günlük,

Bugünkü crossfit antremanı için 150 tane dumbbell thruster yaptım. 2 tane 10kg dumbbell'i omza alıp squat yapıyosun, kalkarken max güçle fırlayıp overhead press yapıyosun. İlk başlarda durmadan 15-20 tane yapabiliyodum. Sonlara doğru 7-8 tane de bir durmam gerekti. Toplam 14 dakka 10 saniye sürdü. Kondisyon düşmüş biraz. :(
Sosyal ağlarda paylaş

Harbi topak çok durulmuş.

Sevgili günlük,

Yağ yakmak için carb cycling diye bi şey deniyorum. Bir iki gün boyunca sebze meyve hariç hiç carb yemiyorum (paleo gibi). Kalori 2000 altında falan oluyor. Sonrasında bir gün boyunca sebze meyve dışında 2-3 öğünde complex carb'lar yiyorum. Mesela kahvaltıda yulaf, öğlen yemeği patates, akşam yemeği pilav. Ama öyle çok değil, ufak ufak. Haftada bir gün de ne istersem yiyorum abartmadan. Mesela geçen yazmıştım, kahvaltıda pancake, öğlen pizza falan. İşe yarıyor gibi. Ne derecede işe yaradığını bir iki haftaya yazarım anca.
Sosyal ağlarda paylaş

Kemarlos said:

pak'ı sabah kalktığım zaman içmem gerekiyomuş sanırım?? Glutamin'i sabah, ant. sonrası ve gece yatmadan alabilirsiniz denmiş daha önce. Ant sonrası ve gece yatmadan mı daha iyidir yoksa sabah mı? Şimdi sabah kalkınca zaten whey + animal pak içicem napiim ben?

En önemlisi gece yatarken ve idmandan sonra. Sabah almak opsiyonel.

Buarada kapına kadar geldi mi aldıkların yoksa gümrüğe mi gittin?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...