Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Goz Testi

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Sixoms said:
Olm senin diğer renklerdede sorun olabilir. Maviyle sarıyı karıştırınca senin kırmızı görmen lazım bize göre, buda garip gözükmeli gayet. O yüzden başka renk görüyosundur belki maviyle sarıyıda lol.

Bu tezime cevap arıyorum. Aydınlat beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:
Sixoms said:
Olm senin diğer renklerdede sorun olabilir. Maviyle sarıyı karıştırınca senin kırmızı görmen lazım bize göre, buda garip gözükmeli gayet. O yüzden başka renk görüyosundur belki maviyle sarıyıda lol.

Bu tezime cevap arıyorum. Aydınlat beni.

abi cevaplayamam ki bunu, beynime girip ordan bakmaniz lazim olaya anlasilmasi icin, cunku ben sizin gordugunuz gibi gormedigim halde sizin gordugunuz gibi etiketliyorum renkleri.
Sosyal ağlarda paylaş

oha bizim televizyon görüp televizyon olarak adlandırdığımız şeyi adam telefon olarak görüyor ama telefona televizyon adını veriyor. felsefeye girer bu abi hastalık falan değil bence :p

bir adam varmış neden herkes herşeye aynı kelimeleri kullanıyor diyormuş sonra kendi cümlelerinden kendi dilini yaratmış fincana televizyon demiş, televizyonda çay içmiş. sonra insanların dilini unutmuş. insanlarla anlaşamamış. nedense böyle bir hikaye geldi aklıma sdf
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
abi sonbaharda kırmızı olmuyo ki yapraklar kahverengi oluyo. ama benim gördüğüm koyu yeşilmiş aslında yani. ama ben onu hayatım boyunca kahverengi olarak etiketledim o yüzden sorun yok.

ben bununla ilgili somut bi örnek koyayım;

ben bu zımbırtıyı koyu yeşil diye almıştım. ancak uzun süre sonra aile bireylerim bana bunun kahverengi olduğunu söyledi.

DiadanLocke said:
seni askere almazlar yalniz sanirim.

bunu da soruşturdum ben biraz (bir umutla) fakat alıyorlar askere

lan bide son edit; o lacivert-yeşil olayı şakaydı asdfkj inanan çıktıysa helal.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır işte burda muhtemelen prudent'ın sayfalardır anlatmaya çalıştığı şey devreye giriyor, ben sizin saçınızın kahverengi olduğunu biliyorum ama gördüğüm için değil bana öyle öğretildiği için haliyle kahverengi görüyorum ama bu kapşonlu zımbırtının ne renk olduğunu bilmediğim için koyu yeşil damgası yapıştırdım. yani heralde öyle oldu. galiba :(

bide saç rengini ayırt edebiliyorumdur heralde yahu okadar değil, yakın tonlarda sıkıntı oluyor birazcık
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...