Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Starcraft II - Pre-Order başladı..

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

ya ben alcam diyorum ama nası yapcaz daha önce amazon.com dan almıştım bişeyler kargoyu usps (abd ptt si) yaptım diye türkiyeye geldi tr de kayboldu alana kadar kıçım çatladı yani kargoyu adam gibi yapmak gerekiyo parayı bastırıp dhl fedex yada ups ile, millet bi toplaşsında konuşalım :)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:
ohoo bekleriz daha, heyecan yaptık birden. ama cıkıs tarihinin yaklastıgını ogrenmek de heyecan verici tabi.

ya umarim içerden aldiklari bir haberden ötürü yapmışlardır diyeceğim de benim bildiğim preorderin en karli yanı fiyattaki indirimdir. o bile yok hehe

yani yarin bir gün kaldirilirsa şaşmayın. blizzard diyorsun. 2009 kirismis gibi bekliyorum sc 2 yi. ama yarın çıksa da evladim gibi sever kabullenirim onu hehe.

sclegacy ye bakim dedim bu haberi görünce onlar da bir garip kapak koymuşlar öyle duruyor. hadi hayirlisi.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim adam oraya ilanı koysa, ama alınabilir olmasa yakında falan yazsa o direk kolpadır tamam,

amma velakin pre-order seçeneğini açmış ve millet almaya başladı yani kaldıramaz yarın parasını iade mi edecek? bugün yarın çıkış tarihi duyurulur, direk blizzard dan bilgiyi almadan pre order başlatamazlar sadece coming soon tarzı ilan koyabilirler

çıkış tarihi haziran 2 olcak diyor dedikodular.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...