Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Atsizcilar.com [Trolleme ekibini kuruyoruz hadi kandaşlarım]

PassivE_KesH

Öne çıkan mesajlar

aquila said:
mevzu o degil ama, size anlatmaya ugrasmanin manasi olmadigi asikar.

kimse bu foruma gelipte buradaki kişilerin konuşmalarından veya açılan konulardan dolayı kimseyi eleştirip trollük yapamaz anlamadığınız noktada bu.

bu aslında biraz seviye meselesi o gerizekalılar zaten o kadar kapasite sahibi olsa bunu daha önce yapardı ekşi üstünede sürekli konuşup duruyorlar sonuç?

yani bu trolleme dışında zaten onlarla forumsal anlamda bir temasımız olamaz.

bırak ekşinin yanında pati desinler ne kaybedersin?
Sosyal ağlarda paylaş

gök yeleli adam said:
Kürtle evleneni, arkadaşlık yapanı veya dost göreni; arkadaştan, dosttan veya akrabadan sayan, soyca Türk olsa da piçtir, Türk değil. Bu ilkeye göre seçimini yap. Böyle bir soruyu da ancak gerizekalı değilse çaşıt bir kişinin sorabileceğini belirteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

Atsızcılarla Ülkücüleri karıştırmayın beyler.Belli bir siyasi görüşün lideri olan Nihal Atsız'ın forumuna troll maksadıyla girmek nekadar zekice tartışılır tabii.

Atsızcılar ülkücü değildir bu 1. müslüman değillerdir orta asya türklerinin geçmişte inandığı şamanist dinin mensuplarıdır ve türklerin müslümanlaştığında özlerinin bozulduğunu ileri sürmektedirler.

Yani sizin anlıcağınız atsızcılar devletin en üst kademesinden en alt kademesine kadar bir çok makamda yer almaktadır.Ama hiçbiri rengini belli etmez.Bazı atsızcılar MHP den ihraç edilmişlerdir zamanında.Buraya CcC yüzüklü tüfekli adam koyupta atsızcılar geliyor kaçın gibi söylemlere girmek yanlış.

Biraz bilgi veriyim dedim arkadaşlar belli hiç araştırmadan bakmadan makara yumak yapabilecekleri bir forum sanmışlar orayı.Bende şans eseri bulmuştum o forumu sonra araştırdım neden bukadar ırkçı bu site diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

@ barathrum

öyle bi anlatmissin ki sanki toplumda cok önemli bi cevreye mensup insanlarin toplastigi gizli bi internet sitesiymis gibi. Ultima online da rp yaptigim zamanlar bizde böyle benzetmeli küfürler ederdik. Terapiyle de düzelmeyecek kisilik bozukluklarina sahip olduklarina eminim. Arastirmak icin kilimi kipirdatmam, yazismalar postlar yeterince acik.
Sosyal ağlarda paylaş

Türk Ceza Kanunu Madde 213 - (1) Halk arasında endişe, korku ve panik yaratmak amacıyla hayat, sağlık, vücut veya cinsel dokunulmazlık ya da malvarlığı bakımından alenen tehditte bulunan kişi, iki yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

Madde 216 - (1) Halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(2) Halkın bir kesimini, sosyal sınıf, ırk, din, mezhep, cinsiyet veya bölge farklılığına dayanarak alenen aşağılayan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

(3) Halkın bir kesiminin benimsediği dinî değerleri alenen aşağılayan kişi, fiilin kamu barışını bozmaya elverişli olması hâlinde, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.

madem okuyorlar burayı bunu da okusunlar
Sosyal ağlarda paylaş

Barathrum said:
Atsızcılarla Ülkücüleri karıştırmayın beyler.Belli bir siyasi görüşün lideri olan Nihal Atsız'ın forumuna troll maksadıyla girmek nekadar zekice tartışılır tabii.

Atsızcılar ülkücü değildir bu 1. müslüman değillerdir orta asya türklerinin geçmişte inandığı şamanist dinin mensuplarıdır ve türklerin müslümanlaştığında özlerinin bozulduğunu ileri sürmektedirler.

Yani sizin anlıcağınız atsızcılar devletin en üst kademesinden en alt kademesine kadar bir çok makamda yer almaktadır.Ama hiçbiri rengini belli etmez.Bazı atsızcılar MHP den ihraç edilmişlerdir zamanında.Buraya CcC yüzüklü tüfekli adam koyupta atsızcılar geliyor kaçın gibi söylemlere girmek yanlış.

Biraz bilgi veriyim dedim arkadaşlar belli hiç araştırmadan bakmadan makara yumak yapabilecekleri bir forum sanmışlar orayı.Bende şans eseri bulmuştum o forumu sonra araştırdım neden bukadar ırkçı bu site diye :D
Görende illuminati sanıcak
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...