Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik soldat partileri..

Sam

Öne çıkan mesajlar

ya benim mouse ta sorun var sanırım yada oyunda sapıtıyor 1 kere ateş edince devamlı ateş etmeye başlıyor uyuz oldum..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
-Dilersen sana önce hikayemi anlatayım delilikle dahilik arasında gidip geldiğim için önce elektro magnetik sismometreyi icat ettim sonra üstüne kakamı yaptım...
-Bravo alkışlıyorum seni !..
Sosyal ağlarda paylaş

Yav ben serial kill yaptim niye ss almadim malmiyim uhuhu:([signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Can sıkıntısından naapsam naapsam diye düşünürken soldat topiclerini gördüm, oyniyim dedim baya eğlenceliymiş be. Daha silahları tam öğrenemedim ama barett baya tatlı bişi:) Hafta içi izmitten oynayamam heralde ama haftaya tekrar görüşürüz[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

valla teketek o kadar zevkli olmuyor, ben gelirim gene ama şöyle 3-4 kişi olursak.. hatta gireyim bekleyeyim biraz işim ne..

ha bu arada dark'ın neden keleş kullandığını anladım sonunda bugün 4-5 oyun üstüste alınca sırf keleşle.. pope'un dediği gibi moskof silahı filan ama iş yapıyor.. :-p[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

hehe bende geleyim mi diyorum ama
şu minik minik zıplaşan adamları nasıl seviyorsunuz bir türlü anlamıyorum :)

Hadi mario boyutunda şeyler felan olsa..

yaşlandım artık ben..

gözüm seçmiyor..[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
[29.04.2002-29.04.2004]
Sosyal ağlarda paylaş

sen bir gir oyuna da "cücük adam cs"si nasıl olurmuş görürsün.. :-p

ha deli gibi oynanacak düzeyde bişi değil ama herkesle ortak buluşup hesaplaşma alanı olarak güzel. yoksa ciddiye alsam oyun olarak başlarım iğrenç spawn'lardan görünmeden saklanabilme olayına kadar giderim..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

bunun bicagi kesmio

ben bi zahmet tf'deki bicagimi rica edicem olmuyo boyle popoye bile olduruo :-P[signature][hline]"Wir aber wollen die werden, die wir sind - die Neuen, die Einmaligen, die Unvergleichbaren, die Sich-Selbst-Gesetzgebenden, die Sich-Selber-Schaffenden." - F. W. Nietzsche[/b]
Futurama - In Hypno-Vision
""The thing that bothers me the most is the lying." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...