Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paticik soldat partileri..

Sam

Öne çıkan mesajlar

taktikmiş, peh..

eğer öyle ısrarla (tamam geride kalmış adam hadi 2 frag yapacaksa birşey demiyorum ama öyle kazık gibi oturanı var be kardeşim, bir online fps'de direkt kick'ler insanlar) sote yapılmaya devam edilirse ısrarla ben bundan sonra hiç girmeyeceğim. tek bir pikseli görünmeyen, attığı kurşun dahi görülmeyen adamı nasıl tespit ediyorum ki?

minigun kullandırılmıyor 10 ping'li adamın ping'i 20 oluyor diye ama sote boyuna, ohh ne ala biz de 300 ping ile koşalım eşek gibi..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

e zaten cep telefonu düğmesi boyundaki adamların hiçbirşeyi görünmeyince asıl vuruyoruz ki? kamufle olmak ne demek yahu? zaten giysinin rengi de uygun olunca saklansın çayıra, oh ne ala bulabilirsen..

neyse zaten dert edecek kadar oynadığım bişi değil ama oyunun yarısı boyunca sote yapınca bir kişi biraz dengesiz oluyor iş..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zed, 04 Mayıs 2004 07:31 tarihinde demiş ki:
o silahla asıl koşulması mantıksız.
[Bu mesaj Zed tarafından 04 Mayıs 2004 07:43 tarihinde değiştirilmiştir]

zedcim ben gayet koşabiliyorum, hiçte mantıksız olmuyor. Ha ama arcane'den daha az frag alıyorum o ayrı :)[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

niye kimse chemical iiyi oynuyo demiyyor anlamadım ya:)[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

az öncekine bakma sen 6 puang eride kaldım yorgunum normal bi anda gel kapışaım[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

ben optik diilim sanki eheh
ama optik daha iyi geldi bana nedense
aytech benimki marka sorunu mu var nedir ama ben çoooooook rahatım optik ile eskiti takılıyordu[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...