Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

El Classico: Yılmaz Özdil

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
hauahuh
yılmaz özdil said:
Beraber yürüdük biz bu yollarda...

2002

2003

2004

2005

2006

Durmak yok, yola devam...

2007

2008

2009

Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana...

*

Yiğit şimdi ne yapacak?

*

Büyük düşün!

*

2010

2011

2012

2013

Baş ol da, istersen soğan başı ol...

2014

2015

2016

2017

Soğan başbakan...

Cücük Köşk’e çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

o değilde dünkü yazısı güzel

Yılmaz ÖZDİL

Böyle başa böyle tarak

Gazetelerin internet siteleri, demokratik birer platform aslında... Her haberin altına yorum yapılabiliyor... Vatandaş, o haberle ilgili ne düşünüyorsa, yazıyor.

*

Deniz Baykal, basın toplantısı yaptı, "devletin rakamları"yla krizi anlattı.

*

Yorumların bazıları şöyle...

*

(Kelimesi kelimesine aktarıyorum, vatandaşın görüşüne müdahale etmemek için harf hatalarına bile dokunmuyorum.)

*

"Kriz dellallığı yapma", "Kem küm etme", "açlık ve sefalat eseriniz", "Senin yüzünden millet veremdem kırıldı şimdi herkes tok", "Baykal gelse IMF'den bi müdürü getircek", "oh be ne kolay bu sorunların sebebi hükümeti gozterip işin içinden çıkar", "ne yazıkki amerikada obamanın getirdiği heyecan ve umudu taşımıyor", "boşa konuşma senin döneminide biliyoruz yag karne ile gaz karne ile aman seni bi daha almayalım", "bu tablonan sebebi baykal", "sayın Erdoğan yüzünden kafayı sıyırma noktasına geldi, ah sayın başbakanım ah bu adam kahrından ölürse senden bilirim!", "ortalığı yatıştıracağına kariştırıyorsun, kriz duasına çıkmış, akpyi sorumlu tutacak!!!", "Sayın Baykal koltuk için değil vatan için mücadele edin", "ergenekoncu baykal seninde foyan çıkar yakında", "sen nerden biliyon dangalak", "baykal zamanında maliye bakanıydı ekmek karneyle dağıtılıyordu", "emekliden bahsetmiyor, baykalın tuzu kuru çünkü", "bilinçli konuş", "senin bunlardandamı haberin var", "bu saçmalıklara inanan chpli varmı", "kişisel çıkarları için konuşuyo..."
*

Başbakan, Elbistan'daydı o sırada.

Mahzuni'den okudu...

"Milletin sırtından doyan doyana

Bunu gören yürek nasıl dayana

Yiğit muhtaç olmuş kuru soğana!"

*

Alkışladılar.

*

Uzatmayayım...

Dolar 4 lira bile az.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu baya iyimiş :).

http://sozluk.sourtimes.org/ said:
en son toplantımıza orta yasli metroseksuel ve cinsel konularda acik goruslu francis adındaki arkadaşımızı da davet etmiştik. sohbet koyuydu. "ben yarınki yazıyı yazıp da geleyim." dediğinde kameramı kapıp arkasından gittim. özdil usta excel'i çok iyi kullanıyormuş gördüm.

işte o video.

video
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...