Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkfall Online Bilgilendirme ve Gelişmeleri

D@rkwish

Öne çıkan mesajlar

Birileri 10k bulmuş bi chestte. Bizim alliancedan biri veilron key buldu 2k lık. Ben daha chest görmedim bile dün net feciydi cooking kastım sıkıntıdan 1.0dan 33 e geldi :P

Bu aksam bakınırım chest felan nerelerde oluyor yol ortasında felanmı ? :P

Bu arada guide yazıcaz biz cüce ve mortisle çok detaylı birşey olucakta şu patch bir otursun adam gibi onu bekliyoruz birde benim staj vs derken haftasonları hariç pek oyuna girememem(uzun süreli) kötü etkiliyor durumu :P
Sosyal ağlarda paylaş

abi chest alakasız yerlerde düşüyor,yol üzeri felan düşünme millet manyak gibi dağı taşı araştırıyor,buda low lvllerin ganklenme ihtimalini arttırıyor,ben guild city ye geldim ama burda hep zor moblar var,herifler buraya beni niye çağırdı hala anlamadım o adanın neresinde kasacaz ya,3-4 weapon skilli 20+yaptım bow 25 civarında da medium mobları ite kaka kesiyorumda napacam ne yapmıyacam şaşırdım kaldım,meslek kasıp gearlanıp öyle kessem mob diyorum,gank korkusundan altımıza edecez dağda taşta o zamanda nihahahha,bu arada hala açılmadı server bu tasosun zaman dilimi başka gezegene ait heralde :S
Sosyal ağlarda paylaş

abi koparırım yaygara tabii,sabahdan beri boşa dolaşmışım,clan city ye getirdiler beni,10 tane adam oturmuş onlara spam yaparak skill kasıyorum,oh be dünya varmış seviyorum bu oyunu ve tasosu :p bundan sonra ağzımdan kötü kelime duyamazsın ahaha

yalnız trade kanalda nexus exit diye bi item satıyolar portal için v.s sanırım yenimi geldi acaba bu

3.not: obaa chaos chestten düşüyormuş bu:S
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi mobu kasıyorsun? Bazı mobların lootu x2 değişmiş ama bazıları çok ufak değişiklik olmuş ancak gördüğüm çoğu mobun canı çok düşürülmüş rahat kesiliyorlar ancak henüz hepsine bakamadım haftasonu geldi biraz farm yaparım elbet :)

Edit: Bu arada bug mı intended mı bilmiyorum ancak air 50 nuke artık parryleniyor fakat back dmg yoktu onu eklemişler. Bugün patchnoteları çıkınca belli olur bugmı değilmi.
Sosyal ağlarda paylaş

Sizin oralarda deathless mage spawnı varsa onları kesmek isteyebilirsin solo bile kesiliyorlar :) canları çoook azaltılmış eskiden birkaç kişi olmadan imkansızdı. Şimdide 2 kişi 3-4 mobluk kampı farmlayabiliyormuş arkadaşların dediğine göre :) Ama title questlerini yapmak isteyebilirsiniz race şehrinize gidip questler 200 goblin kes ne bilim 200 akathar kes , 200 balık topla vs gidi şeylermiş sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

o questler yeni mi geldi,bugün salak gibi yanlışlıkla house teleport skillini satın aldım geri dönüşü yoktu sanırım demi,bide moblar burda iyi gold düşürüyoda,mob respawnı acayip yavaş sinir ediyo beni 30 u geçti 2h sword:D,ayrıca bugünde 3*4 tane chest buldum hiçbirinden birşey cıkmıyor 100 er gold harici,%0.01 heralde bulma şansı ev zımbırtısını:D
Sosyal ağlarda paylaş

50k ben bir kerede sahip oldummuda sana vericem euhe. Bana casus lazım değilki(şu an için) bizimkiler sıkılıyordu söyleseydin o 20 kişilik ekibin yerini bi 10 kişi gidip saldırıcaklardı :)

Benim elimde şu ana kadar max 28k gold oldu bir kerede ama oda çatırt diye gitti bi kaç saat içinde :P
Sosyal ağlarda paylaş

ya sana diyorumki,clan city nin içindeler,hala yerini söylemedi diyorsun,taş çatlasın 10-15 kişi var demin 2 kişi geldi,asansörün başından püskürtemediler,ama gece işler değişiyo tr saatiyle,abartısız 100*150 kişi görüyorum,bu saatler tam saldırma saati,lan ben casuslukmu yaptım şimdi:S
Sosyal ağlarda paylaş

şehirde birdolu adam var deyince bize siege mi geliyor vs gibisinden oldum ondan sordum zırhlılarmı diye :) Ben ondan değil önceki dediğinden bahsediorum ilk dedinya 20 kişiler felan geziniyorlar diye işte onlara yerlerini söylesen bi süpriz yapardık :) Stajdayım şu anda işimde yok birde DF forumu maintenance oluyor yapcak ne kaldı laaa bana forum bulun :P
Sosyal ağlarda paylaş

Yok official forumlar bakımda şu anda. Dün yenilenmişti forumlar bugün napıyorlar bilmiyorum. Artık tüm dünyada pvp var adım başı valla gerek yok yssam a gitmeye :) Dün çıktım chest aramak için çok rahat 30 dakkada bi 20-30 kişi gördüm 3-4 kişlik gruplar halinde dolanıyor herkes :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...