Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guybrush dürterse...

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

Benim winamp playlistte Guybrush'ı seslendiren adamın (Dominic Armato) lafları var. MI5 için olduğu varsayılan laflar. Şimdi içimden öyle bir gaz geldiki canım deli gibi Adventure oynamak istiyo (mümkünse icon-based). Bi an acaba MI4 ya da 3 yükleyip oynasammı diyorum. Ama oyna bitir oyna bitir artık replikklerini bile ezberledim. Şöyle internetten çabucak bulunabilinecek (Kazaa,Imesh), kısa boyutlu falan olan (max 150mb olsun lütfen) adventure ihtiyacı duyuyorum.[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

köpekli tavşanlı eheh, sam & max

ama oynamadıysan icon olarak ilk tavsiyelerim

full throttle
indiana jones and the last crusade (ilk oyun, filmden alıntı)
indiana jones and the fate of atlantis

ben de abandonware krizine girmişken bi adventure oynadım geçen aylarda, daha önce oynamadığıma pişman oldum, rpg adventure karışım ve icon adv değil ama harika cidden. death gate...

son olarak benim öyle çok hoşuma gitmese de, ve günümüz bilgisayarlarında gerek ses gerek çalışma açısından sorunlu olsa da

simon the sorcerer serisi ve discworld serisi[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"
Sosyal ağlarda paylaş

sitelerin listesi için http://www.tuol.org (classic thrash ve underdogs iyidir ancak underdogs aynı anda sadece 1 downloada izin veriyor)

sam & max: hit the road
indiana jones: the fate of atlantis
indiana jones: the last crusade
maniac mansion 2: the day of the tentacle
monkey island 1
monkey island 2
full throttle
benath a steel sky
simon the sorcerer 1
simon the sorcerer 2
broken sword 1
broken sword 2
ace ventura

iyi adventure oyunlardır, monkey island 3 gibi tarzları vardır (curse of the monkey island)
ayrıca bu oyunları bulabileceğin güzel bi topic:
http://www.paticik.com/forum/view.php?id=41450[signature][hline]Vote Mr. Bilbo For President
Sosyal ağlarda paylaş

indiana jones: the fate of atlantis
indiana jones: the last crusade
maniac mansion 2: the day of the tentacle
simon the sorcerer 1
simon the sorcerer 2
ace ventura

bitirmediğim bi bunlar kaldı en bunlara da bi el atayım bari:)[signature][hline]I am a vision, I am justice
Never thought that I could love
Living in shadows, faded existence
It was never good enough

The first Levie of Paticik

Sosyal ağlarda paylaş

*i am guybrush threepod(dorumu yazdım bilmiyorum),who're u?*

hehe deli adventure oyunu idi be.cozumsuz oynayarak bile baya ilerlemistim tabi sonunda gene actık gameshow u (ah mazi ah ne dergiydi be )[signature][hline]Icq=212-213-215
macromedia flash,fireworks,dreamweaver,sphere...
Online gaming rulz.

Sosyal ağlarda paylaş

bide mighty pirate var sonunda:) death gate'i bulmuştum ben bi yerlerde ama çalıştırmayı başaramadım:( bi ara benim de adventure krizim tuttu grim fandango sahibi bi arkadaşımdan ödünç (hehe) adım; çok direndi rahmetli ama almayı becerdim:) ama onda da CD sorun çıkardı[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...