Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
Karakterler konusunda Bioware oyunlarini genel olarak cok basarili buluyorum zaten. ME2 ve DA2'nin(evet 2!) en begendigim yonu de karakterler.

Oynanis konusunda ise oyunun bence eksikleri var ama ME1'e tercih ederim. ME1'in oynanis sistemi RPG ve shooter arasinda cok kotu bir noktada duruyordu bence. ME2'de shootera kaymalari iyi olmus. RPGye kaymalarini tercih ederdim ama ilk oyundaki gibi ortada kalmasindan daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

şu sayfaya bakmak yeterli dumbing down derecesini görmek için. vegas 2'de daha fazla zırh çeşidi var.

ha bir de, me2 hayatımda oynadığım muhtemelen en kötü shooting'e sahipti. silah çeşidi de 15 yıllık shooter'lardan azdı.

bunu dedikten sonra me2'ye alt+tab'lıyorum, şu arrival ve kasumi'yi oynayayım da iki günde iki bioware oyunu bitmiş olsun. dün de da2 act 3'ü bitirdim nihayet heh.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
hmm buda bitti ilkine gore daha fazla aksiyon vardi hikaye onun gibi olmadigi icin baydim hafiften ama genede iyi..

oyun bitti ama benim merak ettigim bazi dlc ler var ornegin shadow dealer olayi. geride donemiyorum simdi.

saveler var ama gecmise dayali. onlari gormek icin gecmisemi gitmem lazim save kullanip.

herkes oldu cunku. kimse sag kalmadi oyunumda benim :)

gezegen scan olayi bayikti cok. gereksiz buldum gidip kendim arasam ilkindeki gibi daha keyifli olabilirmis.

ilki action adventure rpg gibi birseyken bu direk action %80 adventure %20 olmus.

turune gore guzel. iki oyunun birbirinden farkli tur gibi olmasida acaip. neyse begendim be...

cufcuf to 3
Sosyal ağlarda paylaş

tekrar son bolumu oynadim secimi farkli yaptim yasattim sheppardi falan. miranda dingili birde samara gordum.

son svasta oluyorlar abi ? jack daha baslamadan oldu favorimdi. lazerden gitti normandy icinde.

5-6 karakter loyal oldu hepsini buldum sonrada daldim collector base e.
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm ok anladim. side questlerin hepsini yapmadim evet. dedigim gibi 5 kisi loyal di. gerisi degil. loyal olmasi icinde onlari yapmak gerekiyor zaten. ok onemli degil ana hikaye onemli benim icin. sidequestlerini yaptigim elemanlarin hikayeleride aman aman degil zaten.

thx.

dlc lerden :

kasumi
arrival
overlord
shadow dealer

bunlari demisler oynayin diye nette gerisi dandini sanirim. bu dordunun icinde hangisi sence? mass effect 3 e gecmek istiyorum artik.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...