Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

üzücü olan şu ki 2'de beraberimizde olan npc'ler de muhtemelen 3'te aynı şekilde olur. hayatta olup olmayacağı oyundan oyuna değişecek bir karakteri derinlemesine işlenmiş bir sidekick olarak yanımıza vermezler 3'te gene.

2'deki squad matelerin buyuk cogunlugu zaten direkt yalan ME 3'de. Imkan, olanak yok "ya evet ucleme ama valla stand alone buyuk keyif alacaksiniz" ayagina yatan Bioware'in ME 2'de hepsinin olme ihtimali olan karakterleri ME 3'e aktarirken buyuk rol vermesinin. mesela Wrex? Default hikayede olu... Kaiden/Ashley? ME 2'de toplam sure 2 dakika max (Horizon'da Kaiden'i nasil tokatlayasim geldi anlatamam)... Adamlarin izleyecegi yol, default hikayeye "Suicide Mission'da bir tek Shepard ve (belki) 2 kankasi kurtuldu" diye devam edip, save import edenlere de oyun icinde "Naber lan Shepard? Iyisindir umarim, Reaper falan zor isler tabii butun galaksinin kaderiyle oynamak. Beni sorarsan takiliyorum iste alemlerden alemlere. Optum, Jacob" maili yollamak olacak buyuk ihtimalle

ki zaten 11 NPC, +3 ME 1'den NPC var (ki bunlarin ikisi romance option, yani direkt oyuncuyla baglantili ME 3'e tasinan bir subplot var), e yeni NPCler falan derken gorev sirasinda yanina topu topu 2 adam alabildigin cakma grubunla overkill NPC secenekleri oluyor ME 3'de.

Ustune daha production baglantili yazarlik/voice acting falan var ki, o harcamayi yapacaklarini hic dusunmuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya evet siper olayı insanı çok bayıyor, hangi zorluk derecesinde oynarsan oyna siper alacağın zamanı kaçırmadıktan sonra ölme şansın çok çok düşük ... Yok eleman zilyon metre yürüycek de siperinin arkasına geçicekte ateş edicekte ölme eşşeğim ölme

Bi de kafamın üstü siperin dışında kalıyor mesela ben başkaları öyleyken vuruyorum ama kendim vurulmuyorum fln.. Çok kolay oyun yaa sıkıcı derecede ..
Sosyal ağlarda paylaş

sereglinin linki okuyodum ki senin sorunun cevabını da buldum

If Shepard makes the final Paragon decision by destroying the Collector base, the star appears completely blue in the final debriefing. It becomes completely red if Shepard makes the Renegade decision by preserving the base for Cerberus.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sibernetik göz filan taktırmıştır. onca uçuk teknolojiye rağmen herkesin %100 kanlı canlı gezmesi acayip zaten.

ben o gözü gördükden sonra kesin bu adam işin içinde kesin reaperdir flndir filandır die düşünmüştüm taa oyunun en başından. sürekli adama zıt gittim güvenemedim :P
belki haklıyımdır ha. elemanların başıdır fln :P
Sosyal ağlarda paylaş

bende kırmızı kalmıştı, o yüzdenmiş doğru mantıklı. halbuki paragon köke dayanıştı, renegade bir çubuk bile yoktu. devamlı illusive man'e karşı geldim bütün oyun, hatta son karardan sonra bile "şepırd aslanımsın helal bak ne güzel işler yapıcaz" derken "joker suratına kapa intercomu herifin" dedim suratına bile bakmadım heh.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunda da poz verirken arkadaki backdrop degisiyordu paragon/renegade'e gore ama konsey secimine degil genel Paragon/Renegade skoruna goreydi. Burda son secim o kadar barizki gezegen rengi ona gore ayarlanmis... Herhalde hic bir Paragon'un sam gibi yanindaki kici kirik mercenarynin sozunu dinleyecegini dusunememisler :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...